Tawaran Sebutharga Membekal Dan Menghantar Triple Lumen Catheter Set For Haemodialisis Size: 12FR X 24 CM Ke Hospital Tuanku Fauziah ,Kangar,Perlis Untuk Tempoh Tiga (3) Tahun
JKN Perlis Hospital Tuanku Fauziah Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
Malaysian government tender in Perlis · closes 9 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- JKN Perlis Hospital Tuanku Fauziah Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
- PTJ
- JKN Perlis Hospital Tuanku Fauziah Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Perak,Perlis,Pulau Pinang,Selangor,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya,Kedah
- No. Tender
- QT260000000024278
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 76,924 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Pembekalan Dan Penghantaran Toner Dan Drum Bagi Mesin Pencetak Jenama Oki Untuk Kegunaan PDRM Kontinjen PerlisPolis Diraja MalaysiaPerlis2 Sep 2026
- Membekal, Menghantar, Memunggah Dan Menyusun Baja Dan Nutrien Tumbuhan Kepada Peserta Projek Penanaman Tembikai DI Felda Chuping Agro Valley Program Pemerkasaan Agromakanan Negara (Ppan) Fasa 2 Tahun 2026Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)PerlisRM348k8 Sep 2026
- Membekal, Menghantar Dan Menyusun Plastic Mulsa Silvershine Kepada Peserta Projek Penanaman Tembikai DI Felda Chuping Agro Valley Program Pemerkasaan Agromakanan Negara (Ppan) Fasa 2 Tahun 2026Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)PerlisRM200k8 Sep 2026
- Membekal Dan Menghantar Benih Tanaman Kepada Peserta Projek Penanaman Tembikai DI Felda Chuping Agro Valley Program Pemerkasaan Agromakan Negara (Ppan) Fasa 2 Tahun 2026.Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)PerlisRM360k8 Sep 2026
- Membekal,Menghantar,Memunggah Paip Kepada Peserta Projek Penanaman Tembikai DI Felda Chuping Agro Valley Program Pemerkasaan Agromakanan Negara (Ppan) Fasa 2 Tahun 2026.Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)PerlisRM372k8 Sep 2026
- Membekal, Menghantar, Menyusun Racun Serangga/Perosak, Rumpai, Kulat Dan Lain-Lain Kepada Peserta Projek Penanaman Tembikai DI Felda Chuping Agro Valley Program Pemerkasaan Agromakanan Negara (Ppan) Fasa 2 Tahun 2026.Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)PerlisRM220k8 Sep 2026
- Tawaran Sebutharga Membekal Dan Menghantar Citrosterile Solution Ke Hospital Tuanku Fauziah,Kangar, Perlis Untuk Tempoh Tiga (3) TahunJKN Perlis Hospital Tuanku Fauziah Unit Pentadbiran/Kewangan/PengurusanPerlisRM171k9 Sep 2026
- Pembekalan, Pembangunan Integrasi, Pengujian Dan Pertauliahan Sistem Serta Peralatan Teknologi Analitik Dan Operasi Digital Bagi Bahagian D11, Jabatan Siasatan Jenayah (JSJ), Polis Diraja MalaysiaPengarah Jabatan Logistik Dan TeknologiRM9.6M2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.