Membekal, Menghantar Dan Menyusun Plastic Mulsa Silvershine Kepada Peserta Projek Penanaman Tembikai DI Felda Chuping Agro Valley Program Pemerkasaan Agromakanan Negara (Ppan) Fasa 2 Tahun 2026

Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)

Malaysian government tender in Perlis · closes 8 Sep 2026

Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Pendaftaran MOF
Nilai indikatif
RM200k
Agensi
Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)
Kementerian
Kementerian Pertanian Dan Keterjaminan Makanan
PTJ
Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)
Jenis
Sebut Harga
Lokasi
Perlis
No. Tender
LPP.PS.SH 22/2026
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
8 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM114kRM330k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 76,415 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

BERDAFTAR DENGAN MOF

Catatan

dokumen sebutharga akan dikeluarkan kepada pemilik syarikat/penama yang dibenarkan untuk mengambil dokumen. untuk pengesahan pembekal hendaklah membawa perakuan pendaftaran syarikat, sijil pendaftaran kementerian kewangan malaysia (mof), sijil pengiktirafan taraf bumiputera jika berkenaan (asal dan salinan). setiap syarikat wajib menyertakan sijil pematuhan cukai (tcc) berstatus patuh bagi menyertai sebutharga ini.

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.