Membekal, Menghantar, Menyusun Racun Serangga/Perosak, Rumpai, Kulat Dan Lain-Lain Kepada Peserta Projek Penanaman Tembikai DI Felda Chuping Agro Valley Program Pemerkasaan Agromakanan Negara (Ppan) Fasa 2 Tahun 2026.
Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)
Malaysian government tender in Perlis · closes 8 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)
- Kementerian
- Kementerian Pertanian Dan Keterjaminan Makanan
- PTJ
- Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- Perlis
- No. Tender
- LPP.PS.SH 25/2026
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 74,449 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN MOF
Catatan
DOKUMEN SEBUTHARGA AKAN DIKELUARKAN KEPADA PEMILIK SYARIKAT/PENAMA YANG DIBENARKAN UNTUK MENGAMBIL DOKUMEN. UNTUK PENGESAHAN PEMBEKAL HENDAKLAH MEMBAWA PERAKUAN PENDAFTARAN SYARIKAT, SIJIL PENDAFTARAN KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA (MOF), SIJIL PENGIKTIRAFAN TARAF BUMIPUTERA JIKA BERKENAAN (ASAL DAN SALINAN). SETIAP SYARIKAT WAJIB MENYERTAKAN SIJIL PEMATUHAN CUKAI (TCC) BERSTATUS PATUH BAGI MENYERTAI SEBUTHARGA INI.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Pembekalan Dan Penghantaran Toner Dan Drum Bagi Mesin Pencetak Jenama Oki Untuk Kegunaan PDRM Kontinjen PerlisPolis Diraja MalaysiaPerlis2 Sep 2026
- Membekal Dan Menghantar Benih Tanaman Kepada Peserta Projek Penanaman Tembikai DI Felda Chuping Agro Valley Program Pemerkasaan Agromakan Negara (Ppan) Fasa 2 Tahun 2026.Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)PerlisRM360k8 Sep 2026
- Membekal, Menghantar Dan Menyusun Plastic Mulsa Silvershine Kepada Peserta Projek Penanaman Tembikai DI Felda Chuping Agro Valley Program Pemerkasaan Agromakanan Negara (Ppan) Fasa 2 Tahun 2026Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)PerlisRM200k8 Sep 2026
- Membekal, Menghantar, Memunggah Dan Menyusun Baja Dan Nutrien Tumbuhan Kepada Peserta Projek Penanaman Tembikai DI Felda Chuping Agro Valley Program Pemerkasaan Agromakanan Negara (Ppan) Fasa 2 Tahun 2026Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)PerlisRM348k8 Sep 2026
- Membekal,Menghantar,Memunggah Paip Kepada Peserta Projek Penanaman Tembikai DI Felda Chuping Agro Valley Program Pemerkasaan Agromakanan Negara (Ppan) Fasa 2 Tahun 2026.Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)PerlisRM372k8 Sep 2026
- Amendment To Tender Notice For Tender No. BHB-076/2026 - Provision Of Replacement, Integration, Installation, Testing And Commissioning Services For The Automatic Identification System (Ais) At Bintulu Port SDN. BHD. (BPSB)Bintulu Port Sdn BhdSarawak1 Sep 2026
- Measure, Tailor, Supply, And Delivery Of Uniform For Operations & Engineering Unit, Malaysia Airports SDN BHDMalaysia Airports (Mahb)1 Sep 2026
- Amendment To Tender Notice For Tender No. BHB-063/2026 - The Supply, Delivery, Testing And Commissioning Of Twenty (20) Units Container Trailers To Bintulu Port SDN. BHD.Bintulu Port Sdn BhdSarawak1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.