Tender Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
Government Tenders and Awards · Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
6 tender aktif · dikemas kini hari iniSetiap tender dan kontrak dianugerah dari Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya, dikumpulkan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi dalam satu tempat dan dikemas kini sepanjang hari. Lihat tender Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya yang sedang dibuka dan kontrak yang telah dianugerah.
Every tender and contract award from Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya, aggregated and updated daily: open tenders with closing dates, plus who has won past contracts.
Tender Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya yang sedang dibuka
- Sebut Harga Perkhidmatan Penyelenggaraan Alat Pemadam Api Mudah Alih Jenis Abc Dan Karbon Dioksida (Co2) DI Sekolah-Sekolah Seliaan Jabatan Pendidikan WP Putrajaya Tahun 2026Jabatan Pendidikan W.P. PutrajayaW.P. PutrajayaRM100k2 Sep 2026
- Sebut Harga Menebang Dan Memangkas Pokok DI Sekolah-Sekolah Kerajaan DI Kawasan Putrajaya Tahun 2026Jabatan Pendidikan W.P. PutrajayaW.P. PutrajayaRM118k3 Sep 2026
- [Hijau] Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Lari Alat Penyaman Udara DI Sekolah-Sekolah Wilayah Persekutuan Putrajaya Fasa 1 Tahun 2026 - Putrajaya Zon 2Jabatan Pendidikan W.P. PutrajayaW.P. PutrajayaRM466k7 Sep 2026
- [Hijau] Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Lari Alat Penyaman Udara DI Sekolah-Sekolah Wilayah Persekutuan Putrajaya Fasa 1 Tahun 2026 - Putrajaya Zon 3Jabatan Pendidikan W.P. PutrajayaW.P. PutrajayaRM396k7 Sep 2026
- [Hijau] Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Lari Alat Penyaman Udara DI Sekolah-Sekolah Wilayah Persekutuan Putrajaya Fasa 1 Tahun 2026 - Putrajaya Zon 4Jabatan Pendidikan W.P. PutrajayaW.P. PutrajayaRM355k9 Sep 2026
- [Hijau] Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Lari Alat Penyaman Udara DI Sekolah-Sekolah Wilayah Persekutuan Putrajaya Fasa 1 Tahun 2026 - Putrajaya Zon 1Jabatan Pendidikan W.P. PutrajayaW.P. PutrajayaRM366k9 Sep 2026
Kontrak Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya yang telah dianugerah
- RM436kSebut Harga Perkhidmatan Kebersihan Bangunan Dan Kawasan (KBK) DI Kompleks Sekolah Putrajaya Presint 15(1) DI Bawah Jabatan Pendidikan Wilayah Persekutuan Putrajaya - Putrajaya 4Arah Premium SDN. BHD.Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
- RM325kSebut Harga Perkhidmatan Membekal, Menghantar, Memasang, Mengujiguna Dan Mentauliah Coaster 23 Penumpang (Biasa) Berhawa Dingin Untuk Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM) Tahun 2023SKS Coachbuilders SDN. BHD.Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
- RM90kSebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Lari Alat Penyaman Udara (Portable) DI Sekolah-Sekolah Wilayah Persekutuan Putrajaya Tahun 2022Kraf Ezee EnterpriseJabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
- RM12kSebut Harga Membekal Dan Menghantar Buku Cetakan Semula (BCS) Tambahan Bagi Kegunaan Tahun 2022 Sekolah-Sekolah Wilayah Persekutuan PutrajayaSyarikat Arena IlmuJabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
- RM42kSebut Harga Membekal Dan Menghantar Buku Cetakan Semula (BCS) Tambahan Bagi Kegunaan Tahun 2022 Sekolah-Sekolah Wilayah Persekutuan PutrajayaN.N.D EnterpriseJabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
- RM200kSebut Harga Membekal Kit Ujian Kendiri Covid-19 Bagi Kegunaan Murid Sekolah Kepada Jabatan Pendidikan Wilayah Persekutuan Putrajaya (JPWPP) Tahun 2021N.A.Z. Medical Supplies SDN. BHD.Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
Bidang tender Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
Negeri tender Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.
Lihat juga
Lihat tender Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya yang anda layak sertai
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit