[Hijau] Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Lari Alat Penyaman Udara DI Sekolah-Sekolah Wilayah Persekutuan Putrajaya Fasa 1 Tahun 2026 - Putrajaya Zon 1
Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
Malaysian government tender in Putrajaya · closes 9 Sep 2026
Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM366k
- Agensi
- Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
- PTJ
- Jabatan Pendidikan W.P. Putrajaya
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Selangor,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
- No. Tender
- QT260000000026039
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM166k–RM390k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 59,053 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Guna Peralatan Ict Dan Aplikasi Bagi Pusat Perkhidmatan Autisme (Ppa) PLPPJabatan Kebajikan Masyarakat MalaysiaW.P. Putrajaya3 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Pembekalan Kain Pakaian Seragam Pegawai Dan Anggota Penguatkuasa Kawal Selia Padi Dan Beras, Bahagian Pembangunan Industri Padi, Kementerian Pertanian Dan Keterjaminan Makanan Bagi Tempoh Dua Puluh Empat (24) BulanBahagian Industri Padi Dan BerasW.P. Putrajaya3 Sep 2026
- Sebut Harga Pembekalan Perabot Untuk Kegunaan Kafeteria, Blok E7, Kompleks E, Ibu Pejabat Kementerian Kesihatan Malaysia (Ipkkm), PutrajayaKementerian KesihatanW.P. Putrajaya4 Sep 2026
- Tender Perolehan Lapan (8) Unit Forklift Light Duty 1-2 Tan Dan Dua (2) Unit Forklift Heavy Duty Tiga (3) Tan Untuk Kegunaan Stor Penguatkuasaan Jabatan Kastam Diraja MalaysiaJabatan Kastam Diraja MalaysiaW.P. Putrajaya7 Sep 2026
- [Hijau] Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Lari Alat Penyaman Udara DI Sekolah-Sekolah Wilayah Persekutuan Putrajaya Fasa 1 Tahun 2026 - Putrajaya Zon 2Jabatan Pendidikan Wilayah Persekutuan PutrajayaW.P. Putrajaya7 Sep 2026
- [Fta (CPTPP)] Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Dua (2) Unit Peralatan Perubatan Computed Tomography Scanner (CT Scan) Bagi Jabatan Radiologi DI Hospital Queen Elizabeth Dan Hospital Kepala Batas Untuk Tempoh Kontrak Dua (2) TahunKementerian KesihatanW.P. Putrajaya7 Sep 2026
- [Hijau] Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Lari Alat Penyaman Udara DI Sekolah-Sekolah Wilayah Persekutuan Putrajaya Fasa 1 Tahun 2026 - Putrajaya Zon 3Jabatan Pendidikan Wilayah Persekutuan PutrajayaW.P. Putrajaya7 Sep 2026
- [Hijau] Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Lari Alat Penyaman Udara DI Sekolah-Sekolah Wilayah Persekutuan Putrajaya Fasa 1 Tahun 2026 - Putrajaya Zon 4Jabatan Pendidikan W.P. PutrajayaW.P. PutrajayaRM355k9 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.