Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Peralatan Pakai Buang Patient Return Electrode, Polyhesive Hydrogel, Adult DI Jabatan Farmasi, Hospital Queen Elizabeth Untuk Tempoh Dua (2) Tahun
JKN Sabah Hospital Queen Elizabeth Kota Kinabalu Unit
Malaysian government tender in Sabah · closes 9 Sep 2026
Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM321k
- Agensi
- JKN Sabah Hospital Queen Elizabeth Kota Kinabalu Unit
- PTJ
- JKN Sabah Hospital Queen Elizabeth Kota Kinabalu Unit
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Sabah
- No. Tender
- QT260000000022764
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM168k–RM401k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 6,350 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Sewaan Liquid Crystal Display (LCD) ProjectorMarkas Angkatan Kapal SelamSabahRM133k9 Sep 2026
- Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Peralatan Pakai Buang Therapeutic Plasma Exchange, Prismaflex M100 Set DI Jabatan Farmasi, Hospital Queen Elizabeth Untuk Tempoh Dua (2) TahunJKN Sabah Hospital Queen Elizabeth Kota Kinabalu UnitSabahRM494k9 Sep 2026
- Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Peralatan Pakai Buang Suture, Absorbable, Polyglatin,Violet,Met 0.4 (8/0) 30CM With 6.5MM MPT DI Jabatan Farmasi, Hospital Queen Elizabeth Untuk Tempoh Dua (2) TahunJKN Sabah Hospital Queen Elizabeth Kota Kinabalu UnitSabahRM211k9 Sep 2026
- Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Peralatan Pakai Buang Guidewire,Hydrophilic, Stiff Body,With Slip-Coat Coating, Size 0.035' X 145CM , 8CM Angled DI Jabatan Farmasi, Hospital Queen Elizabeth Untuk Tempoh Dua (2) TahunJKN Sabah Hospital Queen Elizabeth Kota Kinabalu UnitSabahRM212k9 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Penyelenggaraan Landskap (Memotong Rumput) Klinik Kesihatan Luar Bandar DI Bawah Seliaan Pejabat Kesihatan Bahagian KapitJKN Sarawak Pejabat Kesihatan Bahagian Kapit UnitSarawakRM336k2 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Agensi Kutipan Hutang (Akh) Bagi Penerima Tajaan Pendidikan Jabatan Perkhidmatan Awam (Jpa) Untuk Tempoh 36 BulanJabatan Perkhidmatan Awam - Ibu PejabatRM7.1M2 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Kawalan Keselamatan Bersenjata Api Dan Tanpa Senjata Api DI Jabatan Kastam Diraja Malaysia PTJ Muar, Johor Bagi Tempoh 24 BulanJabatan Kastam Diraja Malaysia, Stesen MuarJohorRM1.1M2 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyelenggaraan Pembersihan Kawasan Taman Lazenda Villa 3 Dan Taman Sec Rancha-Rancha Serta Perkhidmatan Berkaitan Untuk Perbadanan Labuan Bagi Tempoh 24 BulanPerbadanan LabuanW.P. Labuan2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.