Perkhidmatan Sewaan Liquid Crystal Display (LCD) Projector

Markas Angkatan Kapal Selam

Malaysian government tender in Sabah · closes 9 Sep 2026

Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM133k
Agensi
Markas Angkatan Kapal Selam
PTJ
Markas Angkatan Kapal Selam
Jenis
Sebutharga
Lokasi
Sabah,Penampang,Tuaran,Putatan,Inanam,Kota Kinabalu
No. Tender
QT260000000026565
Sumber
ePerolehan
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
9 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM90kRM264k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 6,395 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

Terbuka

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.