[Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Zon 21 (Sabah Utara)
Malaysian government tender in Sabah · closes 12 Okt 2026
Tutup 12 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM31.8M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- QT260000000024724
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 12 Okt 2026
Harga pasaran tender serupa
RM12.7M–RM18.8M
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 6 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- [Hijau] Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Komputer Dan Perkakasan Ict Bagi Pendigitalan Sistem Kesihatan Fasiliti Kesihatan Pergigian Negeri Sabah DI Pejabat Kesihatan Pergigian Kawasan Kota Kinabalu.Pejabat Kesihatan Pergigian Kawasan Kota KinabaluSabahRM196k8 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Perkhidmatan Membekal 'Heparinised Capillary Tube' Bagi Ujian 'Blood Gas' DI Hospital Wanita Dan Kanak-Kanak Sabah Untuk Tempoh Tiga (3) TahunHospital Wanita Dan Kanak-Kanak Sabah Unit Pentadbiran / Kewangan / PengurusanSabahRM238k8 Sep 2026
- Tawaran Semula Bagi Perkhidmatan Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliahkan " Satu (1) Unit Automated Decapper " DI Jabatan Perubatan Transfusi, Hospital Queen Elizabeth II SabahJKN Sabah Hospital Queen Elizabeth II, Unit Pentadbiran / Kewangan / PengurusanSabahRM360k8 Sep 2026
- Perkhidmatan Sewaan Liquid Crystal Display (LCD) ProjectorMarkas Angkatan Kapal SelamSabahRM133k9 Sep 2026
- [ Hijau ] Tawaran Bagi Perkhidmatan Pembersihan Luar Dan Dalam Bangunan Bagi Klinik Komuniti PPR Taman Murni Dan Klinik Komuniti Bandar Labuk, Pejabat Kesihatan Kawasan Sandakan Untuk Tempoh Tiga (3) Tahun.JKN Sabah Pej Kes Kaw Sandakan Unit Pentadbiran/Kewangan/PengurusanSabahRM275k15 Sep 2026
- Perkhidmatan Kebersihan Bangunan, Kawasan Dan Penyelenggaraan Landskap DI Institut Latihan Kementerian Kesihatan Malaysia Batu Pahat (Kejururawatan), Pusat Latihan Amali (Pla) Kluang Dan Pla Muar Bagi Tempoh 34 BulanIbu Pejabat Kementerian BHG Pengurusan Latihan Unit Pentadbiran AmJohorRM1.5M1 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyelenggaraan Pembersihan Kawasan Taman Perumahan Sungai Bedaun, Rumah Kedai Taman Mutiara Dan Taman Kai Nguong Serta Perkhidmatan Berkaitan Untuk Perbadanan Labuan Bagi Tempoh 24 BulanPerbadanan LabuanW.P. Labuan1 Sep 2026
- Perkhidmatan Sewaan Sistem Keselamatan Elektronik (Ske) Jabatan Penerangan Malaysia SarawakJabatan Penerangan SarawakSarawakRM400k1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.