Sebut Harga Perolehan Perkakasan Ict Untuk 12 Unit Komputer Desktop (PC), 21 Unit Komputer Riba (Laptop) Dan 23 Unit Pencetak Bagi Projek Meroboh Dan Membina Klinik Kesihatan (Jenis 3) Bandar Tasek Mutiara , Seberang Perai Selatan, Pulau Pinang.
JKN Pulau Pinang Pejabat Kesihatan SBG Perai Selatan SG Jawi Unit
Malaysian government tender in Penang · closes 9 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- JKN Pulau Pinang Pejabat Kesihatan SBG Perai Selatan SG Jawi Unit
- PTJ
- JKN Pulau Pinang Pejabat Kesihatan SBG Perai Selatan SG Jawi Unit
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Kedah,Perak,Perlis,Pulau Pinang,W.P. Kuala Lumpur,Selangor
- No. Tender
- QT260000000022700
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 8,025 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Membekal, Menghantar, Memasang, Mendawai Dan Komisyen Penyaman Udara Jenis Split Unit Serta Kerja-Kerja Lain Yang Berkaitan DI PPK Elektrik & Elektronik, Kampus Kejuruteraan Tuanku Syed Sirajuddin, Usm P.PinangUniversiti Sains MalaysiaPulau Pinang2 Sep 2026
- Proposed Construction, Upgrading And Expansion Of Penang International Airport: New Main Terminal Building, Renovation Works To? Existing Terminal, Vvip Complex, Building Services, External Work And Other Associated Work Work Package 3 (WP03)Malaysia Airports (Mahb)Pulau Pinang3 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penyelenggaraan Untuk Membaiki,Menampal Jalan,Heavy Patching Dan Garisan Jalan DI Jalan-Jalan Negeri DI Jalan Tun Sardon Dan DI Kawasan Sekitarnya DI Dalam Daerah Barat Daya, Pulau PinangJabatan Kerja RayaPulau Pinang3 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penyelenggaraan Untuk Membaiki,Menampal Jalan,Heavy Patching Dan Garisan Jalan DI Jalan-Jalan Negeri DI Kawasan Bukit Gedong Dan DI Kawasan Sekitarnya DI Dalam Daerah Barat Daya,Pulau PinangJabatan Kerja RayaPulau Pinang3 Sep 2026
- Sebutharga Bagi Kerja-Kerja Menaiktaraf Bilik Fail Serta Kerja Berkaitan DI Pos Kawalan Pbapp Loji Bukit Mertajam, Seberang Perai Tengah, Pulau Pinang.Perbadanan Bekalan Air Pulau Pinang (Pbapp)Pulau Pinang3 Sep 2026
- SH3/26/A11/JPPF/U/039 - Kerja-Kerja Ubahsuai Dan Naiktaraf 3 Bilik Tutorial Untuk Dijadikan 'Smart Learning Space' DI Pusat Bahasa Literasi Dan Terjemahan, Kampus Kesihatan Usm, Kubang Kerian, KelantanUniversiti Sains MalaysiaPulau Pinang3 Sep 2026
- SH3/26/A11/JPPF/U/040 - Kerja-Kerja Penambahbaikan DI Balai Peneman Perempuan Tingkat 2 Untuk Dijadikan Pejabat Kaunseling Hospital Pakar Usm, Kampus Kesihatan, Universiti Sains Malaysia, Kubang Kerian, KelantanUniversiti Sains MalaysiaPulau Pinang3 Sep 2026
- SH1/26/A11/Jpemb/U/00029 - Kerja Menaik Taraf Ruang Pengajaran Dan Pembelajaran Bilik 134 Dan Bilik 135 Untuk Dijadikan Makmal Amd DI Aras 1 Pusat Pengajian Pengurusan (Bangunan E43), Kampus Induk, Universiti Sains Malaysia, Pulau Pinang.Universiti Sains MalaysiaPulau Pinang4 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.