SH1/26/A11/Jpemb/U/00029 - Kerja Menaik Taraf Ruang Pengajaran Dan Pembelajaran Bilik 134 Dan Bilik 135 Untuk Dijadikan Makmal Amd DI Aras 1 Pusat Pengajian Pengurusan (Bangunan E43), Kampus Induk, Universiti Sains Malaysia, Pulau Pinang.
Malaysian government tender in Penang · closes 4 Sep 2026
Tutup 4 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Gred G2
- Agensi
- Universiti Sains Malaysia
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- SH1/26/A11/JPEMB/U/00029
- Sumber
- NETS-USM
- Tarikh buka
- 18 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 4 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM50
Tender serupa yang sedang dibuka
- Kerja-Kerja Pembaikan Dan Naiktaraf Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Lobi Lif Tingkat 25, Komtar, Daerah Timur Laut, Negeri Pulau PinangPej. Setiausaha Kerajaan NegeriPulau Pinang1 Sep 2026
- Sebut Harga Kerja-Kerja Pembaikan Jalan, Menampal Jalan Dan Kerja Berkaitan DI Kawasan Parlimen Permatang Pauh (P44), Seberang Perai Tengah Bagi Tempoh Dua (2) TahunMajlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang1 Sep 2026
- Sebut Harga Kerja-Kerja Pembaikan Jalan, Menampal Jalan Dan Kerja Berkaitan DI Kawasan Berapit (N13) Dan Dun Perai (N16), Seberang Perai Tengah Bagi Tempoh Dua (2) TahunMajlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang1 Sep 2026
- Sebut Harga Kerja-Kerja Pembaikan Jalan, Menampal Jalan Dan Kerja Berkaitan DI Kawasan Dun Padang Lallang (N15) Dan Dun Bukit Tengah (N17) Seberang Perai Tengah Bagi Tempoh Dua (2) TahunMajlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang1 Sep 2026
- Cadangan Projek Blue-Green Corridor, DI Jalan Padang Kota Lama Dan Menaik Taraf Lebuh Duke, Sebahagian Jalan Tun Syed Sheh Barakbah, George Town, Daerah Timur Laut, Pulau Pinang Melalui Projek Nature-Based Climate Adaptation Programme For The Urban Areas Of Penang Island, Malaysia.Majlis Bandaraya Pulau PinangPulau Pinang1 Sep 2026
- Sebut Harga Untuk Kerja-Kerja Penyenggaraan Longkang, Jalan Dan Kerja-Kerja Lain Yang Berkaitan Di Jalan Sungai Bakau Baharu Serta Kawasan Sekitarnya Daerah Seberang Perai Selatan Pulau PinangJabatan Kerja RayaPulau Pinang1 Sep 2026
- Sebut Harga Kerja-Kerja Menaik Taraf Tandas Awam Dan Kerja Berkaitan DI Pasar Awam Sri Bandar, Butterworth, Seberang Perai UtaraPihak Berkuasa TempatanPulau Pinang1 Sep 2026
- Cadangan Skim Penambahbaikan Trafik DI Taman Perindustrian Bayan Lepas, Mukim 12, Bayan Lepas, Daerah Barat Daya, Pulau Pinang.Perbadanan Pembangunan Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
1 dokumen tersedia untuk dimuat turun selepas daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.