Sebut Harga Kerja-Kerja Menaik Taraf Tangki Air, Sistem Retikulasi Dan Kerja Berkaitan DI Flat Taman Dedap (Blok B), Butterworth, Seberang Perai Utara DI Bawah Program Intervensi Penyelenggaraan Infrastruktur Air (Prihatin) Tahun 2026
Majlis Bandaraya Seberang Perai
Malaysian government tender in Penang · closes 22 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Majlis Bandaraya Seberang Perai
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- S0426045
- Sumber
- PENANG
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 22 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM20
Syarat kelayakan
Dibuka untuk: Semua. Gred CIDB: G2. Pengkhususan CIDB: B24, CE20
Catatan
Sebut harga ini adalah dipelawa daripada kontraktor-kontraktor tempatan yang berdaftar dengan Lembaga Pembangunan Industri Pembinaan Malaysia (LPIPM/CIDB) bagi negeri Pulau Pinang, mempunyai Sijil Perolehan Kerajaan (SPKK) dan berdaftar di bawah gred dan kategori yang berkaitan sahaja serta memiliki Permit SPAN IPA jenis C3 (Bekalan Air) (sekiranya tempoh sah laku kurang daripada dua (2) bulan, surat pembaharuan kepada CIDB hendaklah disertakan) & masih dibenarkan menyertai sebut harga seperti berikut: Kontraktor-kontraktor hendaklah berdaftar dengan Sistem Perolehan Kerajaan Negeri Pulau Pinang (sysP) melalui laman web ep.penang.gov.my dan telah disahkan sijil pendaftaran melalui mana-mana agensi adalah layak menyertai sebut harga ini. Dokumen Sebut Harga adalah dijual secara on-line melalui laman web tersebut. Kontraktor diwajibkan menghadiri taklimat dan lawatan tapak. Sila bawa bersama Sijil Asal Perolehan Kerja Kerajaan (SPKK) untuk pendaftaran. Hanya penama dalam sijil pendaftaran SPKK sahaja dibenarkan untuk menghadiri taklimat dan lawatan tapak ini. Wakil syarikat tidak dibenarkan. Pendaftaran bermula jam 10:00 pagi. Kontraktor diwajibkan mendapatkan terlebih dahulu kebenaran khas daripada CIDB jika tidak mempunyai sub bidang berkenaan sebelum menghadiri lawatan tapak. Sekiranya gagal mengemukakan, kehadiran lawatan tapak adalah tidak dibenarkan. Sebut harga akan ditutup pada tarikh seperti di atas jam 12.00 tengah hari. Penghantaran dokumen sebut harga adalah secara atas talian melalui Sistem Perolehan Bersepadu (SPB) MBSP. Kontraktor dikehendaki mendaftar melalui pautan https://ep.mbsp.gov.my. Sebarang penghantaran dokumen secara fizikal tidak akan dinilai oleh pihak MBSP dan untuk pertanyaan lanjut berkaitan sistem, sila hubungi pegawai yang bertanggungjawab di talian 04-5497715. Pihak MBSP tidak akan terikat untuk menerima sebut harga yang terendah atau sebarang sebut harga.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Membekal, Menghantar, Memasang, Mendawai Dan Komisyen Penyaman Udara Jenis Split Unit Serta Kerja-Kerja Lain Yang Berkaitan DI PPK Elektrik & Elektronik, Kampus Kejuruteraan Tuanku Syed Sirajuddin, Usm P.PinangUniversiti Sains MalaysiaPulau Pinang2 Sep 2026
- Proposed Construction, Upgrading And Expansion Of Penang International Airport: New Main Terminal Building, Renovation Works To? Existing Terminal, Vvip Complex, Building Services, External Work And Other Associated Work Work Package 3 (WP03)Malaysia Airports (Mahb)Pulau Pinang3 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penyelenggaraan Untuk Membaiki,Menampal Jalan,Heavy Patching Dan Garisan Jalan DI Jalan-Jalan Negeri DI Jalan Tun Sardon Dan DI Kawasan Sekitarnya DI Dalam Daerah Barat Daya, Pulau PinangJabatan Kerja RayaPulau Pinang3 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penyelenggaraan Untuk Membaiki,Menampal Jalan,Heavy Patching Dan Garisan Jalan DI Jalan-Jalan Negeri DI Kawasan Bukit Gedong Dan DI Kawasan Sekitarnya DI Dalam Daerah Barat Daya,Pulau PinangJabatan Kerja RayaPulau Pinang3 Sep 2026
- Sebutharga Bagi Kerja-Kerja Menaiktaraf Bilik Fail Serta Kerja Berkaitan DI Pos Kawalan Pbapp Loji Bukit Mertajam, Seberang Perai Tengah, Pulau Pinang.Perbadanan Bekalan Air Pulau Pinang (Pbapp)Pulau Pinang3 Sep 2026
- SH3/26/A11/JPPF/U/039 - Kerja-Kerja Ubahsuai Dan Naiktaraf 3 Bilik Tutorial Untuk Dijadikan 'Smart Learning Space' DI Pusat Bahasa Literasi Dan Terjemahan, Kampus Kesihatan Usm, Kubang Kerian, KelantanUniversiti Sains MalaysiaPulau Pinang3 Sep 2026
- SH3/26/A11/JPPF/U/040 - Kerja-Kerja Penambahbaikan DI Balai Peneman Perempuan Tingkat 2 Untuk Dijadikan Pejabat Kaunseling Hospital Pakar Usm, Kampus Kesihatan, Universiti Sains Malaysia, Kubang Kerian, KelantanUniversiti Sains MalaysiaPulau Pinang3 Sep 2026
- SH1/26/A11/Jpemb/U/00029 - Kerja Menaik Taraf Ruang Pengajaran Dan Pembelajaran Bilik 134 Dan Bilik 135 Untuk Dijadikan Makmal Amd DI Aras 1 Pusat Pengajian Pengurusan (Bangunan E43), Kampus Induk, Universiti Sains Malaysia, Pulau Pinang.Universiti Sains MalaysiaPulau Pinang4 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.