Perkhidmatan Sewaan Dan Penyelenggaraan Kenderaan Jenis Van Untuk Kegunaan Unit Kawalan Penyakit Bawaan Vektor Pejabat Kesihatan Daerah Larut Matang Dan Selama Bagi Tempoh 9 Bulan.

JKN Perak Pejabat Kesihatan Larut Matang & Selama Unit

Malaysian government tender in Perak · closes 9 Sep 2026

Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM36k
Agensi
JKN Perak Pejabat Kesihatan Larut Matang & Selama Unit
PTJ
JKN Perak Pejabat Kesihatan Larut Matang & Selama Unit
Jenis
Sebutharga
Lokasi
Perak,Pulau Pinang,Selangor
No. Tender
QT260000000024183
Sumber
ePerolehan
Tarikh buka
2 Sep 2026
Tarikh tutup
9 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM38kRM83k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 2,808 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

Terbuka

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.