Membekal Dan Menghantar Alat Ganti Motor Sistem Alat Angkat Ke Bahagian Perkhidmatan Mekanikal Dan Elektrikal Ipoh, JPS Malaysia (Tawaran Semula)
Bahagian Perkhidmatan Mekanikal
Malaysian government tender in Perak · closes 10 Sep 2026
Tutup 10 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM94k
- Agensi
- Bahagian Perkhidmatan Mekanikal
- PTJ
- Bahagian Perkhidmatan Mekanikal
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Terengganu,W.P. Kuala Lumpur,Kedah,Wilayah Persekutuan Labuan,Negeri Sembilan,Kelantan,Pulau Pinang,Johor,Sarawak,Pahang,Sabah,Wilayah Persekutuan Putrajaya,Perlis,Melaka,Perak,Selangor
- No. Tender
- QT260000000026734
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 10 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM68k–RM184k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 5,411 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Bumiputra
Tender serupa yang sedang dibuka
- Cadangan Perkhidmatan Pemotongan Rumput Kawasan Lapang Dan Padang Permainan Dalam Skim Perumahan Majlis Bandaraya Ipoh Zon 1B (Menglembu/ Lahat/ Bukit Merah/ Pengkalan)Majlis Bandaraya Ipoh (Mbi)Perak3 Sep 2026
- Cadangan Perkhidmatan Pemotongan Rumput DI Zon 3, Universiti Teknologi Mara Cawangan Perak, Kampus Seri Iskandar, Perak Darul Ridzuan Bagi Tempoh Satu (1) TahunUniversiti Teknologi Mara (Uitm) - PerakPerak9 Sep 2026
- Cadangan Perkhidmatan Servis Berjadual Dan Pembaikan Kenderaan Melebihi 3 Tan DI Universiti Teknologi Mara Cawangan Perak, Kampus Seri Iskandar Dan Kampus Tapah Perak Bagi Tempoh Satu (1) Tahun (2026-2027)Universiti Teknologi Mara (Uitm) - PerakPerak9 Sep 2026
- Perkhidmatan Sewaan Dan Penyelenggaraan Kenderaan Jenis Van Untuk Kegunaan Unit Kawalan Penyakit Bawaan Vektor Pejabat Kesihatan Daerah Larut Matang Dan Selama Bagi Tempoh 9 Bulan.JKN Perak Pejabat Kesihatan Larut Matang & Selama UnitPerakRM36k9 Sep 2026
- Cadangan Pembaharuan Perlindungan Insuran Am Majlis Bandaraya Ipoh Bagi Tempoh 24 BulanMajlis Bandaraya Ipoh (Mbi)Perak17 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Agensi Kutipan Hutang (Akh) Bagi Penerima Tajaan Pendidikan Jabatan Perkhidmatan Awam (Jpa) Untuk Tempoh 36 BulanJabatan Perkhidmatan Awam - Ibu PejabatRM7.1M2 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Penyelenggaraan Landskap (Memotong Rumput) Klinik Kesihatan Luar Bandar DI Bawah Seliaan Pejabat Kesihatan Bahagian KapitJKN Sarawak Pejabat Kesihatan Bahagian Kapit UnitSarawakRM336k2 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Kawalan Keselamatan Bersenjata Api Dan Tanpa Senjata Api DI Jabatan Kastam Diraja Malaysia PTJ Muar, Johor Bagi Tempoh 24 BulanJabatan Kastam Diraja Malaysia, Stesen MuarJohorRM1.1M2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.