Perkhidmatan Penyelenggaraan Landskap Serta Kerja-Kerja Berkaitan DI Pengkalan Gawi Dan Pengkalan Utama, Tasik Kenyir, Hulu Terengganu, Terengganu Untuk Tempoh 12 Bulan.
Lembaga Kemajuan Terengganu Tengah (Ketengah)
Malaysian government tender in Terengganu · closes 14 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Lembaga Kemajuan Terengganu Tengah (Ketengah)
- Kementerian
- Kementerian Kemajuan Desa Dan Wilayah
- PTJ
- Lembaga Kemajuan Terengganu Tengah (Ketengah)
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Terengganu
- No. Tender
- LKTT/SH/PL/WH2026/BZB/03
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 14 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM10
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 37,935 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN MOF
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebut Harga Perkhidmatan Penyenggaraan Peralatan Rangkaian DI Agensi Dan Institusi Pendidikan DI Bawah Jabatan Pendidikan Negeri Terengganu Mulai 1 Oktober 2026 Hingga 30 September 2028 (24 Bulan)Jabatan Pendidikan Negeri TerengganuTerengganu2 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyewaan Buggy Untuk Kegunaan DI Kelab Golf Bukit Besi (KGBB), Dungun, Terengganu Bagi Tempoh 6 Bulan.Lembaga Kemajuan Terengganu Tengah (Ketengah)TerengganuRM130k2 Sep 2026
- [Iklan Dibatalkan] Perkhidmatan Penyewaan Mesin Penyalin Cetakan Digital Dan Bacaan Meter DI Jabatan Audit Negara Negeri Terengganu Bagi Tempoh Tiga Puluh Enam (36) BulanJabatan Audit NegaraTerengganu2 Sep 2026
- Perkhidmatan Mencuci Ruang Pejabat Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Terengganu Bagi Tempoh 36 BulanKementerian EkonomiTerengganu4 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Dalam Bangunan Pejabat Kawasan Pembangunan Pertanian Bersepadu Terengganu Utara (Iada Ketara) Selama Tempoh Dua (2) Tahun (2026 2028)Kementerian Pertanian Dan Keterjaminan MakananTerengganu8 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Kebersihan Bangunan Dan Kawasan (KBK) DI Sekolah/Institusi Pendidikan DI Bawah Pejabat Pendidikan Daerah Kuala Nerus Bagi Tempoh Kontrak Mulai 1 Januari 2027 Hingga 31 Ogos 2027 (8 Bulan)-SMK Ibrahim Fikri Dan AsramaJabatan Pendidikan Negeri TerengganuTerengganu8 Sep 2026
- Perolehan Perlindungan Takaful Kenderaan Universiti Sultan Zainal Abidin Untuk Tempoh 1 Oktober 2026 Hingga 30 September 2028Universiti Sultan Zainal Abidin (Unisza)TerengganuRM357k9 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Kawalan Keselamatan (24 Jam) Tanpa Senjata DI Pejabat Utama Iada Ketara, Pejabat Operasi Empangan Paya Peda, Pejabat Operasi Unit Ampang Jajar Dan Kuarters Taman Desa Tani, Kawasan Pembangunan Pertanian Bersepadu Terengganu Utara (Iada Ketara), Besut, Terengganu Bagi Tempoh Tiga (3) TahunKementerian Pertanian Dan Keterjaminan MakananTerengganu13 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.