Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Dalam Bangunan Pejabat Kawasan Pembangunan Pertanian Bersepadu Terengganu Utara (Iada Ketara) Selama Tempoh Dua (2) Tahun (2026 2028)
Kementerian Pertanian Dan Keterjaminan Makanan
Malaysian government tender in Terengganu · closes 8 Sep 2026
Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM441k
- Agensi
- Kementerian Pertanian Dan Keterjaminan Makanan
- Kementerian
- Kementerian Pertanian Dan Keterjaminan Makanan
- PTJ
- Kawasan Pembangunan Pertanian Bersepadu Terengganu Utara
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- Terengganu
- No. Tender
- QT260000000026595
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM204k–RM445k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 33,001 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Penyewaan Buggy Untuk Kegunaan DI Kelab Golf Bukit Besi (KGBB), Dungun, Terengganu Bagi Tempoh 6 Bulan.Lembaga Kemajuan Terengganu Tengah (Ketengah)TerengganuRM130k2 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Penyenggaraan Peralatan Rangkaian DI Agensi Dan Institusi Pendidikan DI Bawah Jabatan Pendidikan Negeri Terengganu Mulai 1 Oktober 2026 Hingga 30 September 2028 (24 Bulan)Jabatan Pendidikan Negeri TerengganuTerengganu2 Sep 2026
- [Iklan Dibatalkan] Perkhidmatan Penyewaan Mesin Penyalin Cetakan Digital Dan Bacaan Meter DI Jabatan Audit Negara Negeri Terengganu Bagi Tempoh Tiga Puluh Enam (36) BulanJabatan Audit NegaraTerengganu2 Sep 2026
- Perkhidmatan Mencuci Ruang Pejabat Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Terengganu Bagi Tempoh 36 BulanKementerian EkonomiTerengganu4 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Kebersihan Bangunan Dan Kawasan (KBK) DI Sekolah/Institusi Pendidikan DI Bawah Pejabat Pendidikan Daerah Kuala Nerus Bagi Tempoh Kontrak Mulai 1 Januari 2027 Hingga 31 Ogos 2027 (8 Bulan)-SMK Ibrahim Fikri Dan AsramaJabatan Pendidikan Negeri TerengganuTerengganu8 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Kawalan Keselamatan (24 Jam) Tanpa Senjata DI Pejabat Utama Iada Ketara, Pejabat Operasi Empangan Paya Peda, Pejabat Operasi Unit Ampang Jajar Dan Kuarters Taman Desa Tani, Kawasan Pembangunan Pertanian Bersepadu Terengganu Utara (Iada Ketara), Besut, Terengganu Bagi Tempoh Tiga (3) TahunKementerian Pertanian Dan Keterjaminan MakananTerengganu13 Sep 2026
- Perkhidmatan Pencucian, Pembersihan Kawasan Luar Dan Penyelenggaraan Landskap Bagi Tempoh 36 Bulan DI Institut Latihan Islam Malaysia (Ilim) Kampus BesutJabatan Kemajuan Islam Malaysia (Jakim)Terengganu22 Sep 2026
- Perkhidmatan Pembersihan Bangunan, Perkarangan Kuarters Rumah Pegawai Dan Kakitangan, Housekeeping Bilik Asrama Serta Menyusun Atur Perabot Bagi Tempoh 36 Bulan DI Institut Latihan Islam Malaysia (Ilim) Kampus BesutJabatan Kemajuan Islam Malaysia (Jakim)Terengganu22 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.