[Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Kumpulan 2 - Zon 4 (Pulau Pinang) / Zon 7 (Selangor Selatan)
Malaysian government tender in Penang · closes 12 Okt 2026
Tutup 12 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM44.8M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- Kementerian
- Kementerian Pendidikan Malaysia
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Tender
- No. Tender
- QT260000000024626
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 12 Okt 2026
Harga pasaran tender serupa
RM17.0M–RM39.6M
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 534 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Pembersihan Kawasan Dan Mencuci Bangunan DI Asrama Akhlak Paya Terubong, Ayer Itam, Pulau Pinang Bagi Tempoh 24 Bulan.Jabatan Kebajikan Masyarakat Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebutharga Perkhidmatan Memotong Rumput Dan Mencuci Longkang DI Pangkalan Udara Butterworth, Pusat Hospitaliti Tentera Udara (Phu), SKN 312 Western Hill, Rkat Sri Pantai, Rkat Sri Bayu Dan Pangsapuri Wira (Zon D) Bagi Tempoh 8 BulanTentera Udara Diraja Malaysia (Tudm)Pulau Pinang2 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Menyedia Dan Menghantar Makanan Bermasak Halal Untuk Rangsum Anggota Bertugas 24 Jam DI Ibu Pejabat Maritim Negeri Pulau Pinang Bagi Tempoh Dua (2) TahunAgensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaPulau Pinang4 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Penyewaan Dan Penyelenggaraan Sistem Kamera Litar Tertutup Digital (CCTV) DI Fasiliti Pejabat Kesihatan Daerah Seberang Perai Utara Bagi Tempoh Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang4 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Penyewaan, Penghantaran Dan Penyelenggaraan Mesin Penapis Air Untuk Hospital Sungai Bakap, Pulau Pinang Bagi Tempoh Dua Puluh Empat (24) BulanJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau PinangRM67k8 Sep 2026
- [Hijau] Perkhidmatan Penyewaan Mesin Penyalin Dan Cetakan DI Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang Bagi Tempoh Tiga(3) TahunJabatan Kastam Diraja MalaysiaPulau Pinang11 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Kawalan Keselamatan Tanpa Senjata Api DI Klinik-Klinik Kesihatan Dibawah Pejabat Kesihatan Daerah Seberang Perai Tengah, Bangunan Pejabat Kesihatan Daerah Seberang Perai Tengah Dan Bangunan Insektarium DI Daerah Seberang Perai Tengah, Pulau Pinang Untuk Tempoh Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang24 Sep 2026
- Pembaharuan Lesen Dan Sokongan Teknikal Main Firewall Untuk Tempoh Dua (2) Tahun Oleh Jabatan Teknologi Digital (JTD), Universiti MalayaUniversiti Malaya (Um)RM666k1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.