Sebut Harga Perkhidmatan Penyewaan, Penghantaran Dan Penyelenggaraan Mesin Penapis Air Untuk Hospital Sungai Bakap, Pulau Pinang Bagi Tempoh Dua Puluh Empat (24) Bulan
Jabatan Kesihatan Negeri Pulau Pinang
Malaysian government tender in Penang · closes 8 Sep 2026
Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Pendaftaran MOF
Nilai indikatif
RM67k
- Agensi
- Jabatan Kesihatan Negeri Pulau Pinang
- Kementerian
- Kementerian Kesihatan
- PTJ
- Hospital Sungai Bakap
- Jenis
- Sebut Harga
- No. Tender
- QT260000000024499
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM55k–RM140k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 27,978 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN MOF
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebutharga Perkhidmatan Memotong Rumput Dan Mencuci Longkang DI Pangkalan Udara Butterworth, Pusat Hospitaliti Tentera Udara (Phu), SKN 312 Western Hill, Rkat Sri Pantai, Rkat Sri Bayu Dan Pangsapuri Wira (Zon D) Bagi Tempoh 8 BulanTentera Udara Diraja Malaysia (Tudm)Pulau Pinang2 Sep 2026
- Perkhidmatan Pembersihan Kawasan Dan Mencuci Bangunan DI Asrama Akhlak Paya Terubong, Ayer Itam, Pulau Pinang Bagi Tempoh 24 Bulan.Jabatan Kebajikan Masyarakat Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Menyedia Dan Menghantar Makanan Bermasak Halal Untuk Rangsum Anggota Bertugas 24 Jam DI Ibu Pejabat Maritim Negeri Pulau Pinang Bagi Tempoh Dua (2) TahunAgensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaPulau Pinang4 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Penyewaan Dan Penyelenggaraan Sistem Kamera Litar Tertutup Digital (CCTV) DI Fasiliti Pejabat Kesihatan Daerah Seberang Perai Utara Bagi Tempoh Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang4 Sep 2026
- [Hijau] Perkhidmatan Penyewaan Mesin Penyalin Dan Cetakan DI Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang Bagi Tempoh Tiga(3) TahunJabatan Kastam Diraja MalaysiaPulau Pinang11 Sep 2026
- Pembaharuan Lesen Dan Sokongan Teknikal Main Firewall Untuk Tempoh Dua (2) Tahun Oleh Jabatan Teknologi Digital (JTD), Universiti MalayaUniversiti Malaya (Um)RM666k1 Sep 2026
- Kerja-Kerja Naik Taraf Dan Pembaikan Sistem Kumbahan DI MPC Wilayah Selatan, Johor Bahru, JohorPerbadanan Produktiviti Malaysia (MPC)Johor1 Sep 2026
- Perkhidmatan Fasilitator Bagi Sesi Pemukiman Daya Saing 2026 Dan Pelaksanaan Eos Berkala 2026Perbadanan Produktiviti Malaysia (MPC)W.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.