Tender JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
Government Tenders and Awards · JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
6 tender aktif · dikemas kini hari iniSetiap tender dan kontrak dianugerah dari JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan, dikumpulkan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi dalam satu tempat dan dikemas kini sepanjang hari. Lihat tender JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan yang sedang dibuka dan kontrak yang telah dianugerah.
Every tender and contract award from JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan, aggregated and updated daily: open tenders with closing dates, plus who has won past contracts.
Tender JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Membekal Dan Menghantar Toner Ke Unit Pengurusan Hospital Bintulu Bagi Tempoh 2 TahunJKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/PengurusanSarawakRM250k4 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal Dan Menghantar Reagen Ujian Identifikasi Bakteria Dan Instrument Placement Ke Jabatan Patologi, Hospital Bintulu Bagi Tempoh Satu (1) TahunJKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/PengurusanSarawakRM272k9 Sep 2026
- Sebutharga Membekal Dan Menghantar Reagen Neutral Buffered Formalin (10%) Ke Jabatan Patologi, Hospital BintuluJKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/PengurusanSarawakRM232k9 Sep 2026
- Sebutharga Membekal Dan Menghantar Internal Quality Control (Iqc) Bagi Unit Patologi Kimia, Jabatan Patologi, Hospital Bintulu Bagi Tempoh Empat (4) TahunJKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/PengurusanSarawakRM173k9 Sep 2026
- Sebutharga Membekal Dan Menghantar Bekalan Reagen Alb,Alp,Alt,Ast,Bild,Bilt,Dan Calcium Bagi Analyser Cobas C501 Ke Unit Patologi Kimia, Jabatan Patologi, Hospital Bintulu Bagi Tempoh Satu (1) TahunJKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/PengurusanSarawakRM441k9 Sep 2026
- Sebutharga Membekal Dan Menghantar Bekalan Reagen CRP, Creat, MG, Phos, TP, Dan Urea Bagi Analyser Cobas C501 Ke Unit Patologi Kimia Jabatan Patologi, Hospital Bintulu Bagi Tempoh Satu (1) TahunJKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/PengurusanSarawakRM455k9 Sep 2026
Kontrak JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan yang telah dianugerah
- RM69kSebut Harga Membekal Dan Menghantar Piperacillin 4G & Tazobactam 500MG Injection Bagi Tempoh Enam (6) Bulan Kepada Hospital BintuluM.S. Ally Pharma SDN. BHD.JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
- RM494kSebut Harga Bagi Membekal, Menghantar, Menguji Dan Mentauliah Mesin Washer Disinfector Ke Unit Cssu Hospital BintuluSyarikat Khazanah MedikJKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
- RM77kSebutharga Membekal Dan Menghantar Vildagliptin 50MG Tablet Bagi Tempoh Enam (6) Bulan Kepada Hospital BintuluWija Pharma SDN. BHD.JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
- RM108kSebut Harga Membekal Dan Menghantar Bekalan Reagen Gene Xpert MTB/Rif-50 Ultra Ke Jabatan Patologi, Hospital Bintulu Bagi Tempoh Tiga (3) TahunEmliss Venture SDN. BHD.JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
- RM90kSebutharga Perkhidmatan Membekal,Menghantar, Memasang, Mengkonfigurasi, Menguji, Dan Mentauliah Gunaperkakasan Dan Perisian Ict Secara Sewa Milik DI Kementerian Kesihatan Malaysia Bagi Hospital Bintulu, SarawakReal Time TechnologyJKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
- RM211kSebutharga Perkhidmatan Penyelenggaraan Kejuruteraan Biomedical (Bems) DI Unit Hemodialisis Tatau Hospital Bintulu Untuk Tempoh Tiga (3) TahunSyarikat Permata Suri SDN. BHD.JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
Bidang tender JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
Negeri tender JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.
Lihat juga
Lihat tender JKN Sarawak Hospital Bintulu Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan yang anda layak sertai
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit