Tender Tahunan Untuk Membekal Dan Menurap Semula Jalan-Jalan Dengan “Premix Asphalt” Dan Kerja-Kerja Berkaitan DI Kawasan Bandaraya (Zon B) Dan Kawasan Pentadbiran Majlis Bandaraya Pulau Pinang (MBPP) Tahun 2027 [JK(J)/ST(K)/107/2026]
Malaysian government tender in Penang · closes 14 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Majlis Bandaraya Pulau Pinang
- Jenis
- Tender
- No. Tender
- MBPP.T.NO.46/2026(B)
- Sumber
- PENANG
- Tarikh buka
- 10 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 14 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM50
Syarat kelayakan
Dibuka untuk: Semua. Gred CIDB: G5. Pengkhususan CIDB: CE01
Catatan
1. Tender adalah dipelawa daripada kontraktor yang berdaftar dengan Lembaga Pembangunan Industri Pembinaan (CIDB) dalam kelas yang berkenaan yang dimiliki sepenuhnya oleh rakyat Malaysia dan masih dibenarkan untuk menyertai tender. 2. Pemilik diwajibkan menghadiri taklimat sebelum membeli dokumen tender. Pemilik yang tidak menghadiri taklimat atau hadir selepas masa pendaftaran tidak layak mengambil bahagian dalam tender ini. Hanya pegawai-pegawai syarikat yang ditauliahkan seperti dinyatakan dalam Sijil CIDB boleh menghadiri taklimat tersebut. 3. Syarikat perlu berdaftar dengan Sistem ePerolehan Kerajaan Negeri Pulau Pinang melalui laman web ep.penang.gov.my untuk menyertai tender. Dokumen tender dijual secara 'on-line' melalui laman web tersebut dan perlu dibeli serta dimuat turun (download) melalui akaun ePerolehan masing-masing sebagai pengesahan pembelian 4. Dokumen meja boleh dilihat di Kaunter Urusetia Tender, Jabatan Khidmat Pengurusan, Tingkat 17, KOMTAR pada waktu pejabat. [9.00 pagi – 4.00 petang]. 5. Dokumen tender yang telah dilengkapkan hendaklah dimasukkan ke dalam Peti Tender yang terletak berhadapan Ruang Legar Kaunter Bersepadu, Majlis Bandaraya Pulau Pinang (MBPP), Tingkat 3, KOMTAR, Pulau Pinang sebelum jam 12.00 tengah hari pada tarikh tutup yang berkenaan. Pertimbangan tidak akan diberi kepada tender yang lewat diterima. 6. Syarikat yang menyertai tender diwajibkan melengkapkan Surat Akuan Pembida. 7. Salinan Sijil Perakuan Pendaftaran Kontraktor (PPK) dan Sijil Perolehan Kerja Kerajaan (SPKK) daripada Lembaga Pembangunan Industri Pembinaan hendaklah disertakan bersama dengan dokumen tender. 8. Majlis tidak terikat untuk menerima tender yang paling terendah harganya atau sebarang tender. 9. Syarikat dikehendaki menyemak status tunggkaan di dalam aplikasi PEARL. Sekiranya terdapat tunggakan, pihak syarikat hendaklah menjelaskan tunggakan tersebut dan kegagalan berbuat demikian akan menyebabkan syarikat tidak layak untuk ditawarkan. 10. Salinan sijil pendaftaran daripada Kementerian Kewangan Malaysia, Sijil Pematuhan Cukai (Tax Compliance Certificate – TCC) dan Sijil Pendaftaran Sistem Perolehan Negeri Pulau Pinang (sysP) hendaklah wajib disertakan bersama dengan dokumen sebut harga.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Membekal, Menghantar, Menyusun Dan Memasang Perabot Berasaskan Kayu Untuk Bangunan Baharu DI SK Titi Teras, PPD Barat DayaJabatan Pendidikan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Sebutharga Membekal Dan Menghantar Detergen DI Jabatan Dietetik & Sajian, Hospital Seberang Jaya Bagi Tempoh Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Membekal, Menghantar, Menyusun Dan Memasang Perabot Berasaskan Panel Untuk Bangunan Baharu DI SK Titi Teras, PPD Barat DayaJabatan Pendidikan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Membekal, Menghantar, Menyusun Dan Memasang Perabot Berasaskan Fabrik Untuk Bangunan Baharu DI SK Titi Teras, PPD Barat DayaJabatan Pendidikan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Membekal, Menghantar, Menyusun Dan Memasang Peralatan Untuk Bangunan Baharu DI SK Titi Teras, PPD Barat DayaJabatan Pendidikan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Bekalan Alat Ganti Dan Bahan Luak Elektrik Dan Elektronik Bagi Tujuan PDP DI Kolej Komuniti Seberang JayaJabatan Pendidikan Politeknik Dan Kolej KomunitiPulau Pinang31 Ogos 2026
- Perolehan Alat Ganti (Onboard Spare List) Bot Dan Kapal DI Maritim Negeri Pulau PinangAgensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaPulau Pinang31 Ogos 2026
- Tender Bekalan Satu (1) Unit Kembalik Untuk Majlis Bandaraya Seberang Perai (Tender Semula)Majlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.