Tender Perkhidmatan Penyelenggaraan Dan Pembaikan Badan Kenderaan, Mengimpal, Mengetuk, Mengecat Serta Kerja-Kerja Berkaitan Kenderaan Majlis Bandaraya Seberang Perai Untuk Tempoh Dua (2) Tahun
Majlis Bandaraya Seberang Perai
Malaysian government tender in Penang · closes 29 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Majlis Bandaraya Seberang Perai
- Jenis
- Tender
- No. Tender
- T0426008
- Sumber
- PENANG
- Tarikh buka
- 28 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 29 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM50
Syarat kelayakan
Dibuka untuk: Semua. Kod bidang MOF: 220104, 220105
Catatan
Tender ini adalah dipelawa kepada petender-petender yang berdaftar dengan Kementerian Kewangan Malaysia di bawah kod bidang atau sub bidang yang berkaitan sahaja dan masih dibenarkan menyertai tender seperti berikut: Petender-petender hendaklah berdaftar dengan Sistem Perolehan Kerajaan Negeri Pulau Pinang (sysP) melalui laman web ep.penang.gov.my dan telah disahkan sijil pendaftaran melalui mana-mana agensi adalah layak menyertai tender ini. Dokumen Tender adalah dijual secara on-line melalui laman web tersebut. Petender-petender DIWAJIBKAN menghadiri lawatan tapak dan taklimat. Hanya penama dalam Sijil Akuan Pendaftaran Syarikat Kementerian Kewangan Malaysia (KKM) sahaja dibenarkan untuk menghadiri taklimat ini. Sila bawa bersama sijil asal Kementerian Kewangan Malaysia (KKM) untuk pendaftaran. Pendaftaran bermula jam 10:00 pagi. Tender akan ditutup pada tarikh seperti di atas jam 12.00 tengah hari. Penghantaran dokumen tender adalah secara atas talian melalui Sistem Perolehan Bersepadu (SPB) MBSP. Kontraktor dikehendaki mendaftar melalui pautan https://ep.mbsp.gov.my. Sebarang penghantaran dokumen secara fizikal tidak akan dinilai oleh pihak MBSP dan untuk pertanyaan lanjut berkaitan sistem, sila hubungi pegawai yang bertanggungjawab di talian 04-5497715. Pihak MBSP tidak akan terikat untuk menerima tender yang terendah atau sebarang tender.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Membekal, Memasang, Menguji, Mengintegrasi, Migrasi Data Dan Mentauliah Sistem Pengurusan Maklumat Sumber Manusia (Hris/Payroll System) Bagi Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang.Perbadanan Bukit Bendera Pulau PinangPulau Pinang1 Sep 2026
- Pelupusan Aset Alih Kerajaan Satu (1) Unit Kenderaan Model Bentley Flying Spur V8Pej. Setiausaha Kerajaan NegeriPulau Pinang1 Sep 2026
- Perkhidmatan Membekal, Mengukur, Menjahit Dan Menghantar Pakaian Seragam Serta Kasut Bagi Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri Pulau Pinang Bagi Tempoh Dua (2) TahunPej. Setiausaha Kerajaan NegeriPulau Pinang1 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Kawasan Luar Bangunan Dan Lanskap DI Universiti Teknologi Mara (Uitm) Cawangan Pulau Pinang Kampus Permatang Pauh Bagi Tempoh Satu (1) Tahun.Universiti Teknologi Mara (Uitm) - Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Pelupusan Aset Alih Kenderaan Secara Jualan Sisa DI Tapak Pesta Sungai Nibong, Pulau Pinang.Jabatan Kewangan NegeriPulau Pinang2 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Perunding Mekanikal & Elektrikal Bagi Mereka, Memasang Dan Mentauliah Janakuasa Tunggusedia Serta Kerja Berkaitan DI Loji Rawatan Air Sungai Dua, S.P.U, Pulau Pinang. (Panggil Semula)Perbadanan Bekalan Air Pulau Pinang (Pbapp)Pulau Pinang3 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Penyewaan Kenderaan Compact Loader Untuk Jabatan Perkhidmatan Perbandaran Bagi Tempoh Lima (5) TahunMajlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang3 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Parit Monsun – Pakej 3Majlis Bandaraya Pulau PinangPulau Pinang7 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.