Tender Bekalan Aksesori Keselamatan Untuk Kenderaan Majlis Bandaraya Seberang Perai Bagi Tempoh Dua (2) Tahun
Majlis Bandaraya Seberang Perai
Malaysian government tender in Penang · closes 30 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Majlis Bandaraya Seberang Perai
- Jenis
- Tender
- No. Tender
- T0426014
- Sumber
- PENANG
- Tarikh buka
- 28 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 30 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM50
Syarat kelayakan
Dibuka untuk: Semua. Kod bidang MOF: 110301
Catatan
Tender ini adalah dipelawa kepada pembekal-pembekal yang berdaftar dengan Kementerian Kewangan Malaysia di bawah bidang atau sub bidang yang berkaitan sahaja dan masih dibenarkan menyertai tender seperti berikut: Petender-petender hendaklah berdaftar dengan Sistem Perolehan Kerajaan Negeri Pulau Pinang (sysP) melalui laman web ep.penang.gov.my dan telah disahkan sijil pendaftaran melalui mana-mana agensi adalah layak menyertai tender ini. Dokumen Tender adalah dijual secara on-line melalui laman web tersebut. Petender-petender DIWAJIBKAN menghadiri lawatan tapak dan taklimat. Hanya penama dalam Sijil Akuan Pendaftaran Syarikat Kementerian Kewangan Malaysia (KKM) sahaja dibenarkan untuk menghadiri taklimat ini. Sila bawa bersama sijil asal Kementerian Kewangan Malaysia (KKM) untuk pendaftaran. Pendaftaran bermula jam 10:00 pagi. Tender akan ditutup pada tarikh seperti di atas jam 12.00 tengah hari. Penghantaran dokumen tender adalah secara atas talian melalui Sistem Perolehan Bersepadu (SPB) MBSP. Kontraktor dikehendaki mendaftar melalui pautan https://ep.mbsp.gov.my. Sebarang penghantaran dokumen secara fizikal tidak akan dinilai oleh pihak MBSP dan untuk pertanyaan lanjut berkaitan sistem, sila hubungi pegawai yang bertanggungjawab di talian 04-5497715. Pihak MBSP tidak akan terikat untuk menerima tender yang terendah atau sebarang tender.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Membekal, Menghantar, Menyusun Dan Memasang Perabot Berasaskan Kayu Untuk Bangunan Baharu DI SK Titi Teras, PPD Barat DayaJabatan Pendidikan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Sebutharga Membekal Dan Menghantar Detergen DI Jabatan Dietetik & Sajian, Hospital Seberang Jaya Bagi Tempoh Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Membekal, Menghantar, Menyusun Dan Memasang Perabot Berasaskan Fabrik Untuk Bangunan Baharu DI SK Titi Teras, PPD Barat DayaJabatan Pendidikan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Perolehan Alat Ganti (Onboard Spare List) Bot Dan Kapal DI Maritim Negeri Pulau PinangAgensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaPulau Pinang31 Ogos 2026
- Membekal, Menghantar, Menyusun Dan Memasang Peralatan Untuk Bangunan Baharu DI SK Titi Teras, PPD Barat DayaJabatan Pendidikan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Bekalan Alat Ganti Dan Bahan Luak Elektrik Dan Elektronik Bagi Tujuan PDP DI Kolej Komuniti Seberang JayaJabatan Pendidikan Politeknik Dan Kolej KomunitiPulau Pinang31 Ogos 2026
- Membekal, Menghantar, Menyusun Dan Memasang Perabot Berasaskan Panel Untuk Bangunan Baharu DI SK Titi Teras, PPD Barat DayaJabatan Pendidikan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Tender Bekalan Satu (1) Unit Kembalik Untuk Majlis Bandaraya Seberang Perai (Tender Semula)Majlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.