Tawaran Sebut Harga Perkhidmatan Sewaan Kenderaan MPV Untuk Kegunaan Unit Keselamatan Dan Kualiti Makanan (Ukkm) DI Pejabat Kesihatan Daerah Lipis, Pahang Bagi Tempoh Satu (1) Tahun
Pej. Kesihatan Daerah Lipis
Malaysian government tender in Pahang · closes 8 Sep 2026
Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM50k
- Agensi
- Pej. Kesihatan Daerah Lipis
- PTJ
- Pej. Kesihatan Daerah Lipis
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Pahang,Selangor,W.P. Putrajaya,Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
- No. Tender
- QT260000000024922
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM47k–RM109k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 3,702 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Bumiputra
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Penyumberluaran (Outsourcing) Pesakit Bagi Pemeriksaan Computed (CT Scan) Bagi Tempoh Satu (1) Tahun DI Jabatan Radiologi Hospital Tengku Ampuan Afzan, Kuantan, PahangHospital Tengku Ampuan Afzan, KuantanPahangRM345k8 Sep 2026
- [Hijau] Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Seluruh Kawasan Dalam Dan Luar Bangunan Termasuk Kerja-Kerja Landskap DI Kompleks Belia Dan Sukan Negeri Pahang, Kuantan, Pahang Bagi Tempoh Lima (5) BulanJabatan Belia Dan Sukan Negeri PahangPahangRM109k8 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Berjadual Dan Pembaikan Kenderaan Berat Melebihi Tiga Tan Serta Kerja Kerja Berkaitan DI Universiti Teknologi Mara Cawangan Pahang Bagi Tempoh Satu (1) TahunUniversiti Teknologi Mara (Uitm) - JengkaPahang10 Sep 2026
- [Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Zon 16 (Pahang Selatan)Bahagian PerolehanPahangRM41.5M12 Okt 2026
- [Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Zon 15 (Pahang Utara)Bahagian PerolehanPahangRM40.5M12 Okt 2026
- Perkhidmatan Kebersihan Bangunan, Kawasan Dan Penyelenggaraan Landskap DI Institut Latihan Kementerian Kesihatan Malaysia Batu Pahat (Kejururawatan), Pusat Latihan Amali (Pla) Kluang Dan Pla Muar Bagi Tempoh 34 BulanIbu Pejabat Kementerian BHG Pengurusan Latihan Unit Pentadbiran AmJohorRM1.5M1 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyelenggaraan Pembersihan Kawasan Taman Perumahan Sungai Bedaun, Rumah Kedai Taman Mutiara Dan Taman Kai Nguong Serta Perkhidmatan Berkaitan Untuk Perbadanan Labuan Bagi Tempoh 24 BulanPerbadanan LabuanW.P. Labuan1 Sep 2026
- Perkhidmatan Sewaan Sistem Keselamatan Elektronik (Ske) Jabatan Penerangan Malaysia SarawakJabatan Penerangan SarawakSarawakRM400k1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.