Tawaran Sebut Harga Membekal, Menghantar, Menyerah Combined Hme Dan Bacterial/ Viral Filter Untuk Kegunaan Hospital Sungai Buloh Bagi Tempoh Dua (2) Tahun
JKN Selangor Hospital Sungai Buloh Unit Pentadbiran/Kewangan/ Pengurusan
Malaysian government tender in Selangor · closes 9 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- JKN Selangor Hospital Sungai Buloh Unit Pentadbiran/Kewangan/ Pengurusan
- PTJ
- JKN Selangor Hospital Sungai Buloh Unit Pentadbiran/Kewangan/ Pengurusan
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Selangor,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
- No. Tender
- QT260000000023912
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 54,118 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Tawaran Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Mesin Direct Digital Radiography (DDR) DI Unit Radiologi Klinik Kesihatan Bandar Seri Putra Pejabat Kesihatan Daerah Hulu Langat SelangorJabatan Kesihatan Negeri SelangorSelangor2 Sep 2026
- Membekal, Menghantar, Memasang Dan Mengujilari Peralatan Asas Makmal (Particulate And Air Quality Monitor) DI Fakulti Sains Gunaan, Shah Alam Selangor.Universiti Teknologi Mara (Uitm)Selangor2 Sep 2026
- Perolehan Bagi Membekal,Menghantar,Memasang Dan Menguji Aset Harta Modal(Cakna Madani) DI Rumah Seri Kenangan Cheras Bagi Tahun 2026Jabatan Kebajikan Masyarakat Negeri SelangorSelangor2 Sep 2026
- Membekal Dan Menghantar Keperluan Dialisis Hospital Al-Sultan Abdullah Uitm Puncak Alam Dan Pusat Perubatan Uitm SG. Buloh Bagi Tempoh Dua (2) TahunUniversiti Teknologi Mara (Uitm)Selangor2 Sep 2026
- Tender To Supply And Deliver Medical Gas (Lox) For The Department Of Facility And Engineering, Sultan Ahmad Shah Medical Centre @Iium (Sasmec @Iium)Universiti Islam Antarabangsa Malaysia (Uiam)Selangor2 Sep 2026
- Mat-Fme-0826- To Supply Fuel Oil Tank Pressure Transmitter At Fuel ManagementKapar Energy Ventures Sdn. Bhd.Selangor3 Sep 2026
- Membekal, Menghantar, Memasang Dan Mengujilari Peralatan Sokongan Pengajaran Serta Pembelajaran Bagi Modul Pengukuran Pemetaan Topografi Laut Ke Fakulti Alam Bina, Uitm Shah Alam Selangor (RP1 RMK13).Universiti Teknologi Mara (Uitm) - Shah AlamSelangor3 Sep 2026
- Membekal, Menghantar, Memasang Dan Mengujilari Peralatan Sokongan Pengajaran Serta Pembelajaran Bagi Modul Kadastral Berbantukan GNSS Ke Fakulti Alam Bina Uitm Shah Alam Selangor. (RP1 RMK13).Universiti Teknologi Mara (Uitm) - Shah AlamSelangor3 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.