Tawaran Bagi Perkhidmatan Kerja-Kerja Penggantian Paip Luaran Termasuk Kerja Lain Berkaitan DI Hospital Tenom

Jabatan Kesihatan Negeri Sabah

Malaysian government tender in Sabah · closes 8 Sep 2026

Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Gred G2
Nilai indikatif
RM205k
Agensi
Jabatan Kesihatan Negeri Sabah
Kementerian
Kementerian Kesihatan
PTJ
Hospital Tenom Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
Jenis
Sebut Harga
Lokasi
Sabah
No. Tender
PHTNM/Q/2026/08
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
8 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM100kRM289k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 7,930 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

BERDAFTAR DENGAN CIDB,BERDAFTAR DENGAN PUKONSA

Catatan

LAWATAN TAPAK ADALAH TIDAK DIWAJIBKAN, NAMUN JIKA SYARIKAT/ KONTRAKTOR INGIN MELAWAT RUANG TAPAK SILA BERHUBUNG DENGAN PENYELIA KERJA DI TALIAN 087-735577 SAMBUNGAN 151 / 018-9595247.KONTRAKTOR DINASIHATKAN SUPAYA MERUJUK IKLAN DARI SEMASA KE SEMASA JIKA TERDAPAT PERUBAHAN ATAU RALAT TERKINI. DOKUMEN TAWARAN YANG LEWAT TIDAK AKAN DITERIMA. JABATAN INI TIDAK BERTANGGUNGJAWAB DI ATAS SEBARANG KELEWATAN PENGHANTARAN DOKUMEN SEBUT HARGA MELALUI POS LAJU / KURIER.

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.