Supply And Delivery Of 20Ft Wire Sling Spreader For Sandakan Port
Malaysian government tender in Sabah · closes 4 Sep 2026
Tutup 4 Sep 2026Semak kelayakan saya
- Agensi
- Sabah Ports Sdn Bhd (SPSB)
- Jenis
- Quotation
- No. Tender
- RFQ-SK-26-0285
- Sumber
- SPSB
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 4 Sep 2026
Tender serupa yang sedang dibuka
- Transportation Charges & Weighbridge (Purchase Order - Po/LD/26/0058)Sabah Ports Sdn Bhd (SPSB)Sabah2 Sep 2026
- Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Ubat Avatrombopag Maleate 20MG Tablet DI Jabatan Farmasi, Hospital Queen Elizabeth Untuk Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri SabahSabah2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Perkhidmatan Membekal, Menyedia Dan Menghantar Makanan Bermasak Halal Kepada Pelajar Kampus Satelit Institut Kraf Negara DI Kota Kinabalu, Sabah Bagi Program Sijil Kemahiran Malaysia (SKM)Perbadanan Kemajuan Kraftangan MalaysiaSabahRM240k2 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penyelenggaraan Pagar Sekolah Rendah Kebangsaan Ulu Ansuan DI Bawah Peruntukan Pip Bagi Jabatan Pendidikan Negeri Sabah Tahun 2026Jabatan Pendidikan Negeri SabahSabahRM550k2 Sep 2026
- [Iklan Dibatalkan] (Hijau) Tawaran Perkhidmatan Bagi Membekal Percetakan Kad,Sampul Surat,Kulit Dan Fail, Borang-Borang, Label Sticker Beserta Ink Ribbon Untuk Kegunaan Hospital Lahad Datu Bagi Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri SabahSabah2 Sep 2026
- Pembekalan Pelbagai Coolant Bagi Kapal Dan Bot Mawilla 2 Tahun 2026 (SH/Ald2/KB1/08/26)Tentera Laut Diraja Malaysia (TLDM)Sabah2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Perkhidmatan Membekal, Menyedia Dan Menghantar Makanan Bermasak Halal Kepada Pelajar Kampus Satelit Institut Kraf Negara DI Kota Belud, Sabah Bagi Program Sijil Kemahiran Malaysia (SKM)Perbadanan Kemajuan Kraftangan MalaysiaSabahRM240k2 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penyelenggaraan Pagar Sekolah Rendah Kebangsaan Mengkawago DI Bawah Peruntukan Pip Bagi Jabatan Pendidikan Negeri Sabah Tahun 2026Jabatan Pendidikan Negeri SabahSabahRM550k2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.