Sistem Pencegah Dan Perlindungan Kebakaran Untuk Pembinaan Makmal Veterinar Zon Timur Utara, Chekli, Kelantan (Tawaran Semula)
Malaysian government tender in Kelantan · closes 20 Sep 2026
Tutup 20 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Gred G2
Nilai indikatif
RM434k
- Agensi
- Negeri Kelantan
- Kementerian
- Setiausaha Kerajaan Negeri
- PTJ
- Jabatan Kerja Raya Negeri Kelantan Cawangan Kejuruteraan Mekanikal
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- Kelantan
- No. Tender
- JKRCKM/PER/S/SH.28/2026
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 20 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM10
Harga pasaran tender serupa
RM185k–RM408k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 5,514 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN CIDB
Tender serupa yang sedang dibuka
- Kerja-Kerja Membina Penghancur Batu (Primary, Secondary, Dan Tertiary Crusher) Termasuk Segala Peralatan Dan Kerja-Kerja Yang Berkaitan DI Kuari Kerajaan Negeri Kelantan, Bukit Buloh, Machang, Kelantan.Jabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)Kelantan1 Sep 2026
- Kerja-Kerja Menyelenggara Bahu Jalan Serta Kerja-Kerja Berkaitan DI D29 KM35 Jalan Gua Musang-Jelawang, Gua Musang, Kelantan.Jabatan Kerja Raya Negeri KelantanKelantanRM400k2 Sep 2026
- Kerja-Kerja Menyelenggara Simpang Jalan Masuk Serta Kerja-Kerja Berkaitan DI Jalan Kompleks Wisma Kerajaan (Simpang Melalui Ipd Gua Musang), Gua Musang, Kelantan.Jabatan Kerja Raya Negeri KelantanKelantanRM400k2 Sep 2026
- Menyiapkan Baki Kerja Klinik Kesihatan (Jenis 3) Wakaf Che Yeh, Kota Bharu (Gantian)Jabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)Kelantan6 Sep 2026
- Kerja-Kerja Menaiktaraf Dan Penyenggaraan Sistem Penghawa Dingin Serta Kerja-Kerja Berkaitan DI Institut Pendidikan Guru Kampus Kota Bharu, Kelantan - Fasa 1/2026Negeri KelantanKelantanRM675k6 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penggantian Dua (2) Unit Lif Dan Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Jabatan Pendidikan Negeri Kelantan (JPNK) Bagi Program Penyelenggaraan Dan Penggantian Sistem Lif Institusi Pendidikan DI Bawah Kementerian Pendidikan (KPM)Negeri KelantanKelantanRM998k6 Sep 2026
- Pembinaan Baharu Satu Bilik Kelas Prasekolah DI SK Kampong Nara, Pasir Puteh, KelantanJabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)Kelantan7 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penggantian Motor Dan Panel Kawalan Serta Kerja Berkaitan Bagi Sistem Penyaman Udara DI Perpustakaan Tengku Anis Uitm Cawangan Kelantan Kampus Machang Kelantan Darul Naim.Universiti Teknologi Mara (Uitm) - MachangKelantan8 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.