SH1/26/A11/Jpemb/U/00042 - Kerja Mengecat Bahagian Luar DI Bangunan L11 Dan L12 Desasiswa Indah Kembara, Kampus Induk, Universiti Sains Malaysia, Pulau Pinang.
Malaysian government tender in Penang · closes 11 Sep 2026
Tutup 11 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Gred G2
- Agensi
- Universiti Sains Malaysia
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- SH1/26/A11/JPEMB/U/00042
- Sumber
- NETS-USM
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 11 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM50
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebut Harga Kerja-Kerja Menaik Taraf Tandas Awam Dan Kerja Berkaitan DI Pasar Awam Sri Bandar, Butterworth, Seberang Perai UtaraPihak Berkuasa TempatanPulau Pinang1 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penyelengaraan Bangunan JKR Spu Dan Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Pejabat JKR Bertam, Pejabat Operasi Pajak Song Dan Pejabat Operasi Butterworth, Seberang Perai Utara, Pulau Pinang.Jabatan Kerja RayaPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Kerja-Kerja Penyelenggaraan Serta Lain-Lain Yang Berkaitan DI Kawasan Lapang Lorong Shahbandar 16, Taman Bertam Perdana 3, Kepala Batas, Seberang Perai UtaraMajlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang2 Sep 2026
- Cadangan Skim Penambahbaikan Trafik DI Taman Perindustrian Bayan Lepas, Mukim 12, Bayan Lepas, Daerah Barat Daya, Pulau Pinang.Perbadanan Pembangunan Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Membekal, Menghantar, Memasang, Mendawai Dan Komisyen Penyaman Udara Jenis Split Unit Serta Kerja-Kerja Lain Yang Berkaitan DI PPK Elektrik & Elektronik, Kampus Kejuruteraan Tuanku Syed Sirajuddin, Usm P.PinangUniversiti Sains MalaysiaPulau Pinang2 Sep 2026
- Proposed Construction, Upgrading And Expansion Of Penang International Airport: New Main Terminal Building, Renovation Works To? Existing Terminal, Vvip Complex, Building Services, External Work And Other Associated Work Work Package 3 (WP03)Malaysia Airports (Mahb)Pulau Pinang3 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penyelenggaraan Untuk Membaiki,Menampal Jalan,Heavy Patching Dan Garisan Jalan DI Jalan-Jalan Negeri DI Jalan Tun Sardon Dan DI Kawasan Sekitarnya DI Dalam Daerah Barat Daya, Pulau PinangJabatan Kerja RayaPulau Pinang3 Sep 2026
- Sebutharga Bagi Kerja-Kerja Menaiktaraf Bilik Fail Serta Kerja Berkaitan DI Pos Kawalan Pbapp Loji Bukit Mertajam, Seberang Perai Tengah, Pulau Pinang.Perbadanan Bekalan Air Pulau Pinang (Pbapp)Pulau Pinang3 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
1 dokumen tersedia untuk dimuat turun selepas daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.