Senggaraan Korektif Getah Panel Rising Untuk Lapan (8) Module Bagi Tactical Floating Bridge (TFB) 4 SKN Rajd (Jambatan) DI Kem Gemas, Negeri Sembilan
Malaysian government tender in Negeri Sembilan · closes 9 Sep 2026
Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM408k
- Agensi
- Jabatan Arah Jurutera
- PTJ
- Jabatan Arah Jurutera
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Johor,Negeri Sembilan
- No. Tender
- QT260000000026836
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM185k–RM420k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 102,378 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang, Mengkonfigurasi, Menguji Dan Mentauliah Guna Peralatan Ict Bagi Melengkapkan Keperluan Pendigitalan DI Bawah Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri SembilanJabatan Kesihatan Negeri SembilanNegeri Sembilan2 Sep 2026
- Perkhidmatan Mencuci Bangunan, Bilik Air Dan Tandas DI Pangkalan Udara Sendayan Bagi Bulan Okt 2026 Hingga Feb 2027Tentera Udara Diraja Malaysia (Tudm)Negeri Sembilan3 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Preventif Dan Korektif Bagi Tactical Mobility Support System (TMSS) ZC 5881 Untuk 4 SKN Rajd (Jambatan) DI Kem Gemas, Negeri SembilanTentera Darat (TDM)Negeri Sembilan3 Sep 2026
- Pemasangan General Radiography Ceiling Mounted Unit And Digital Radiography Processing System And Intraoral Diagnostic Radiography Untuk Klinik Kesihatan (Jenis 2) Tampin, Daerah Tampin, Negeri Sembilan Darul Khusus (Tawaran Semula)Jabatan Kerja Raya Negeri SembilanNegeri Sembilan3 Sep 2026
- Perkhidmatan Mencuci Dan Membersih Bangunan DI Kompleks Pejabat Dan Hatcheri Pengeluaran Institut Penyelidikan Perikanan Glami Lemi, 71650 Jelebu, Negeri SembilanJabatan Perikanan MalaysiaNegeri Sembilan3 Sep 2026
- Naik Taraf Bangunan Dan Fasiliti Berkulat, Usang Serta Berisiko Kesihatan DI Bangunan Fakulti Perubatan Dan Sains Kesihatan (FPSK), Universiti Sains Islam Malaysia (Usim), Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus (Tender Semula)Jabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)Negeri Sembilan4 Sep 2026
- Kerja-Kerja Ubah Suai Dan Pembaikan Bangunan Termasuk Peralatan X-Ray DI Klinik Kesihatan LenggengJabatan Kesihatan Negeri SembilanNegeri SembilanRM2.2M4 Sep 2026
- Sebutharga Membekal Dan Menghantar Glass Ionomer Cement(Gic) Bagi Pejabat Kesihatan Pergigian Daerah Seremban Untuk Tempoh 24 BulanJabatan Kesihatan Negeri SembilanNegeri Sembilan4 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.