Sebutharga Perkhidmatan Sewaan Dan Bacaan Meter 6 Unit Mesin Fotostat Bagi Tempoh 36 Bulan DI Ciast Segamat
Kementerian Sumber Manusia
Malaysian government tender · closes 8 Sep 2026
Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM167k
- Agensi
- Kementerian Sumber Manusia
- Kementerian
- Kementerian Sumber Manusia
- PTJ
- Pusat Latihan Pengajar Dan Kemahiran Lanjutan (Ciast) Segamat
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- Johor,Melaka,Negeri Sembilan,Pahang,Selangor,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
- No. Tender
- QT260000000025973
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM111k–RM360k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 42,920 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Tender serupa yang sedang dibuka
- [Iklan Dibatalkan] Perkhidmatan Pembaharuan Lesen Perisian Arcgis Bagi Pangkalan Data Dan Aplikasi Geospatial Perbadanan Putrajaya Untuk Tempoh 36 BulanJabatan Wilayah PersekutuanW.P. PutrajayaRM1.5M1 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Sewaan Peralatan Perubatan Laparoscopic Camera System Untuk Kegunaan Hospital Slim River Bagi Tempoh Sewaan Selama Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri PerakPerak1 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyelenggaraan Pembersihan Kawasan Taman Perumahan Sungai Bedaun, Rumah Kedai Taman Mutiara Dan Taman Kai Nguong Serta Perkhidmatan Berkaitan Untuk Perbadanan Labuan Bagi Tempoh 24 BulanJabatan Wilayah PersekutuanW.P. LabuanRM499k1 Sep 2026
- Kerja-Kerja Naik Taraf Dan Pembaikan Sistem Kumbahan DI MPC Wilayah Selatan, Johor Bahru, JohorPerbadanan Produktiviti Malaysia (MPC)Johor1 Sep 2026
- Perkhidmatan Fasilitator Bagi Sesi Pemukiman Daya Saing 2026 Dan Pelaksanaan Eos Berkala 2026Perbadanan Produktiviti Malaysia (MPC)W.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
- Perkhidmatan Pengangkutan Bagi International Sourcing Programme (Insp) Malaysia International Halal Showcase (Mihas) 2026Perbadanan Pembangunan Perdagangan Luar Malaysia (Matrade)W.P. Kuala LumpurRM350k1 Sep 2026
- Pembaharuan Lesen Dan Sokongan Teknikal Main Firewall Untuk Tempoh Dua (2) Tahun Oleh Jabatan Teknologi Digital (JTD), Universiti MalayaUniversiti Malaya (Um)RM666k1 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Sewaan Peralatan Perubatan Endoscopy (Gastroscope & Colonoscope) Untuk Kegunaan Hospital Slim River Bagi Tempoh Sewaan Selama Lima (5) TahunJabatan Kesihatan Negeri PerakPerak1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.