Sebutharga Perkhidmatan Sewaan 2 Buah Kenderaan MPV Dan Pick Up 4X4 Untuk Unit Operasi Penguatkuasa Farmasi Dan Caw. Pengurusan, Bahagian Perkhidmatan Farmasi, Jabatan Kesihatan Negeri Johor Bagi Tempoh Tiga (3) Tahun

Jabatan Kesihatan Negeri Johor

Malaysian government tender in Johor · closes 8 Sep 2026

Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM232k
Agensi
Jabatan Kesihatan Negeri Johor
Kementerian
Kementerian Kesihatan
PTJ
JKN Johor Timb Pengarah Kes (Farmasi) Unit Pentadbiran Am
Jenis
Sebut Harga
No. Tender
QT260000000016051
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
8 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM131kRM385k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 40,725 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.