Sebutharga Membekalkan Peralatan Matapelajaran Vokasional (MPV) Dan Matapelajaran Elektif (Mpei) Bagi SMK Tasek, SMK Seri Nibong Dan SMK Bandar Tasek Mutiara.
Pejabat Pendidikan Daerah Seberang Prai Selatan
Malaysian government tender in Penang · closes 9 Sep 2026
Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM109k
- Agensi
- Pejabat Pendidikan Daerah Seberang Prai Selatan
- PTJ
- Pejabat Pendidikan Daerah Seberang Prai Selatan
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Pulau Pinang
- No. Tender
- QT260000000014450
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM80k–RM199k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 66,511 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Sodium CL, Sodium Ace, Malic Acid, Calcium CL, Potassium CL, Magnesium CL; 500ML IV Solution Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Sodium Chloride 0.9% 1000ML Irrigation Soln Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Eculizumab 300MG/30ML Injection Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Sodium Phenylbutyrate Powder Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal Ujian Pantas Denggi NS1, Igm & Igg Ke Hospital Pulau Pinang, Hospital Seberang Jaya, Hospital Bukit Mertajam, Hospital Kepala Batas, Hospital Sungai Bakap Dan Hospital Balik Pulau Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Brentuximab Vedotin 50 MG Powder For Injection Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Zanubrutinib 80MG Hard Capsules Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Tezepelumab 210 MG Solution For Injection In Pre-Filled Pen/Syringe Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.