Sebutharga Membekal Reagen Dan Konsumabel Ujian Manual PCR Bagi Respiratory Viruses Dan Herpesviruses Dengan Instrument Placement Untuk Real-Time PCR Analyzer DI Jabatan Patologi, Hospital Kuala Lumpur Untuk Tempoh 2 Tahun
Jabatan Patologi
Malaysian government tender in Kuala Lumpur · closes 9 Sep 2026
Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM937k
- Agensi
- Jabatan Patologi
- PTJ
- Jabatan Patologi
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Selangor,W.P. Kuala Lumpur
- No. Tender
- QT260000000025228
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM349k–RM482k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 26,518 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Pakaian No.5 Celoreng Digital Siri 37 91Dpod(BRK-SH)Pak/SH/164/2026Tentera Darat (TDM)W.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Pakaian No.5 Celoreng Digital Siri 38 91Dpod(BRK-SH)Pak/SH/165/2026Tentera Darat (TDM)W.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal Ubat Methadone 5MG/ML Syrup (Bottle Of 1L) Untuk Tempoh Dua Puluh Empat (24 ) Bulan DI Pejabat Kesihatan TitiwangsaJabatan Kesihatan Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur & PutrajayaW.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Tawaran Membekal Dan Menghantar 'Pre-Poured Media Plates Or Tubes' Untuk Ujian Kultur Dan Sensitiviti Ke Jabatan Patologi, Hospital Tunku Azizah Bagi Tempoh Dua (2) Tahun.Hospital Kuala LumpurW.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Tawaran Membekal, Menghantar, Memasang, Mengkonfigurasi, Menguji Dan Mentauliah Lima (5) Unit Temporary Pacemakers Cardiac External Bagi Kegunaan Jabatan Perubatan Am DI Hospital Kuala LumpurHospital Kuala LumpurW.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Pakaian No.5 Celoreng Digital Siri 39 91Dpod(BRK-SH)Pak/SH/66/2026Tentera Darat (TDM)W.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Tawaran Perkhidmatan Membekal Dan Menghantar Pediatrik Automated Peritoneal Dialysis (Apd) Sistem Bagi Pesakit End Stage Kidney Disease Tempoh Dua (2) TahunHospital Kuala LumpurW.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Pelbagai Warna Plamac Ink 91Dpod(BRK-SH)CTK/SH/14/2026Tentera Darat (TDM)W.P. Kuala Lumpur3 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.