Sebutharga Membekal, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Satu (1) Unit Body Freezer 1 Door 3 Tier Ke Perubatan Forensik, Hospital Pakar Sultanah Fatimah Muar, Johor

JKN Johor Hospital Pakar Sultanah Fatimah Unit Pentadbiran/Kewangan/

Malaysian government tender in Johor · closes 8 Sep 2026

Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM95k
Agensi
JKN Johor Hospital Pakar Sultanah Fatimah Unit Pentadbiran/Kewangan/
PTJ
JKN Johor Hospital Pakar Sultanah Fatimah Unit Pentadbiran/Kewangan/
Jenis
Sebutharga
Lokasi
Johor,Kedah,Kelantan,Melaka,Negeri Sembilan,Pahang,Perak,Perlis,Pulau Pinang,Selangor,Terengganu,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
No. Tender
QT260000000025541
Sumber
ePerolehan
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
8 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM74kRM182k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 63,300 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

Bumiputra

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.