Sebutharga Kerja-Kerja Naik Taraf Bagi Pejabat Pengarah Penjara Negeri Johor

Jabatan Penjara

Malaysian government tender in Johor · closes 10 Sep 2026

Tutup 10 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Gred G1Pendaftaran MOF
Nilai indikatif
RM169k
Agensi
Jabatan Penjara
Kementerian
Kementerian Dalam Negeri
PTJ
Pejabat Pengarah Penjara Negeri Johor
Jenis
Sebut Harga
Lokasi
Johor
No. Tender
PPNJ 01/2026 (K)
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
31 Ogos 2026
Tarikh tutup
10 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM96kRM272k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 8,230 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

BERDAFTAR DENGAN MOF,BERDAFTAR DENGAN CIDB,BERDAFTAR DENGAN UPKJ

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.