Sebut Harga Perjanjian Membekal Dan Menghantar Reagen Bagi Ujian Pengesanan Virus Influenza A, B, RSV Dan Adenovirus Rapid Test Bagitempoh Dua Puluh Empat (24) Bulan DI Unit Mikrobiologi, Jabatan Patologi, Hospital Putrajaya
JKN WP KL Hospital Putrajaya Unit Pentadbiran/ Kewangan/Pengurusan
Malaysian government tender in Putrajaya · closes 8 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- JKN WP KL Hospital Putrajaya Unit Pentadbiran/ Kewangan/Pengurusan
- PTJ
- JKN WP KL Hospital Putrajaya Unit Pentadbiran/ Kewangan/Pengurusan
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Negeri Sembilan,Selangor,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
- No. Tender
- QT260000000023191
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 60,664 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Bekalan Server Hyper Converged Infrastructure DI Kementerian EkonomiKementerian EkonomiW.P. Putrajaya1 Sep 2026
- [Fta(CPTPP)] Tender Pembekalan Toner Dan Bahan Guna Habis Bagi Pencetak DI Jabatan Pengangkutan Jalan Seluruh Malaysia Bagi Tempoh Tiga Puluh Enam (36) Bulan. (Tawaran Petender Dibenarkan Dalam Bahasa Melayu Dan Bahasa Inggeris Sahaja)Jabatan Pengangkutan Jalan (JPJ)W.P. Putrajaya1 Sep 2026
- Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Guna Peralatan Ict Dan Aplikasi Bagi Pusat Perkhidmatan Autisme (Ppa) PLPPJabatan Kebajikan Masyarakat MalaysiaW.P. Putrajaya3 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Pembekalan Kain Pakaian Seragam Pegawai Dan Anggota Penguatkuasa Kawal Selia Padi Dan Beras, Bahagian Pembangunan Industri Padi, Kementerian Pertanian Dan Keterjaminan Makanan Bagi Tempoh Dua Puluh Empat (24) BulanBahagian Industri Padi Dan BerasW.P. Putrajaya3 Sep 2026
- Sebut Harga Pembekalan Perabot Untuk Kegunaan Kafeteria, Blok E7, Kompleks E, Ibu Pejabat Kementerian Kesihatan Malaysia (Ipkkm), PutrajayaKementerian KesihatanW.P. Putrajaya4 Sep 2026
- Tender Perolehan Lapan (8) Unit Forklift Light Duty 1-2 Tan Dan Dua (2) Unit Forklift Heavy Duty Tiga (3) Tan Untuk Kegunaan Stor Penguatkuasaan Jabatan Kastam Diraja MalaysiaJabatan Kastam Diraja MalaysiaW.P. Putrajaya7 Sep 2026
- [Fta (CPTPP)] Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Dua (2) Unit Peralatan Perubatan Computed Tomography Scanner (CT Scan) Bagi Jabatan Radiologi DI Hospital Queen Elizabeth Dan Hospital Kepala Batas Untuk Tempoh Kontrak Dua (2) TahunKementerian KesihatanW.P. Putrajaya7 Sep 2026
- [Hijau] Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Lari Alat Penyaman Udara DI Sekolah-Sekolah Wilayah Persekutuan Putrajaya Fasa 1 Tahun 2026 - Putrajaya Zon 2Jabatan Pendidikan Wilayah Persekutuan PutrajayaW.P. Putrajaya7 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.