Sebut Harga Membekal, Menghantar, Menguji Dan Mentauliahkan Multi Lift Bin Dan Mini Multi Lift Bin Untuk Majlis Bandaraya Pulau Pinang (Jabatan Perkhidmatan Perbandaran)
Malaysian government tender in Penang · closes 7 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Majlis Bandaraya Pulau Pinang
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- MBPP.S.NO.176/2026(B)
- Sumber
- PENANG
- Tarikh buka
- 24 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 7 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM10
Syarat kelayakan
Dibuka untuk: Semua. Kod bidang MOF: 110104, 110199, 110203, 110299, 110301, 110302, 110304, 110399
Catatan
1. Sebut harga adalah dipelawa daripada pembekal yang berdaftar dengan Kementerian Kewangan Malaysia dalam kod bidang berkenaan serta dimiliki sepenuhnya oleh rakyat Malaysia dan masih dibenarkan untuk menyertai sebut harga. 2. Syarikat diwajibkan menghadiri taklimat sebelum membeli dokumen sebut harga. Syarikat yang tidak menghadiri taklimat atau hadir selepas masa pendaftaran tidak layak mengambil bahagian dalam sebut harga ini. 3. Syarikat perlu berdaftar dengan Sistem Perolehan Kerajaan Negeri Pulau Pinang melalui laman web ep.penang.gov.my untuk menyertai sebut harga. Dokumen sebut harga dijual secara on-line melalui laman web tersebut dan perlu dibeli serta dimuat turun (download) melalui akaun Perolehan masing-masing sebagai pengesahan pembelian. 4. Dokumen meja boleh dilihat di Kaunter Urusetia Tender, Jabatan Khidmat Pengurusan, MBPP, Tingkat 17, KOMTAR pada waktu pejabat (9.00 pagi-4.00 petang). 5. Dokumen sebut harga yang telah dilengkapkan hendaklah dimasukkan ke dalam Peti Sebut Harga di Ruang Legar Kaunter Bersepadu, Majlis Bandaraya Pulau Pinang Tingkat 3, KOMTAR, Pulau Pinang sebelum jam 11.00 pagi pada tarikh tutup yang berkenaan. Pertimbangan tidak akan diberi kepada sebut harga yang lewat diterima. 6. Syarikat yang menyertai sebut harga diwajibkan melengkapkan Surat Akuan Pembida. 7. Salinan Sijil Akuan Pendaftaran Syarikat daripada Kementerian Kewangan Malaysia hendaklah disertakan bersama dengan dokumen sebut harga. 8. Syarikat dikehendaki menyemak status tunggakan di dalam aplikasi PEARL. Sekiranya terdapat tunggakan, pihak syarikat hendaklah menjelaskan tunggakan tersebut dan kegagalan berbuat demikian menyebabkan syarikat tidak layak untuk ditawarkan. 9. Salinan Sijil Pematuhan Cukai (Tax Compliance Certificate – TCC) wajib disertakan bersama dengan dokumen sebut harga. 10. Salinan Sijil Sistem Perolehan Negeri Pulau Pinang (sysP) wajib disertakan bersama dengan dokumen sebut harga. 11. MBPP tidak terikat untuk menerima sebut harga yang paling terendah harganya atau sebarang sebut harga.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Membekal, Menghantar, Menyusun Dan Memasang Perabot Berasaskan Kayu Untuk Bangunan Baharu DI SK Titi Teras, PPD Barat DayaJabatan Pendidikan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Sebutharga Membekal Dan Menghantar Detergen DI Jabatan Dietetik & Sajian, Hospital Seberang Jaya Bagi Tempoh Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Membekal, Menghantar, Menyusun Dan Memasang Perabot Berasaskan Panel Untuk Bangunan Baharu DI SK Titi Teras, PPD Barat DayaJabatan Pendidikan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Membekal, Menghantar, Menyusun Dan Memasang Perabot Berasaskan Fabrik Untuk Bangunan Baharu DI SK Titi Teras, PPD Barat DayaJabatan Pendidikan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Membekal, Menghantar, Menyusun Dan Memasang Peralatan Untuk Bangunan Baharu DI SK Titi Teras, PPD Barat DayaJabatan Pendidikan Negeri Pulau PinangPulau Pinang31 Ogos 2026
- Bekalan Alat Ganti Dan Bahan Luak Elektrik Dan Elektronik Bagi Tujuan PDP DI Kolej Komuniti Seberang JayaJabatan Pendidikan Politeknik Dan Kolej KomunitiPulau Pinang31 Ogos 2026
- Perolehan Alat Ganti (Onboard Spare List) Bot Dan Kapal DI Maritim Negeri Pulau PinangAgensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaPulau Pinang31 Ogos 2026
- Tender Bekalan Satu (1) Unit Kembalik Untuk Majlis Bandaraya Seberang Perai (Tender Semula)Majlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.