Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Satu (1) Unit Portable Ventilator Untuk Jabatan Pediatrik, Hospital Melaka.
JKN Melaka Hospital Melaka Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
Malaysian government tender in Melaka · closes 8 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- JKN Melaka Hospital Melaka Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
- PTJ
- JKN Melaka Hospital Melaka Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Melaka
- No. Tender
- QT260000000025650
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 68,434 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebut Harga Membekal, Menghantar,Mengganti, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Fan Coil Unit Serta Kerja - Kerja Yang Berkaitan DI Hospital MelakaJabatan Kesihatan Negeri MelakaMelaka2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Melantik Pembekal (Kasut Pejabat Lelaki Dan Safety Boot) DI Universiti Teknikal Malaysia Melaka Selama 2 TahunUniversiti Teknikal Malaysia Melaka (Utem)MelakaRM252k4 Sep 2026
- Sebutharga Membekal Dan Memasang Papan Tanda Dan Lain-Lain Kerja Yang Berkaitan DI Kampus Induk Universiti Teknikal Malaysia MelakaUniversiti Teknikal Malaysia Melaka (Utem)MelakaRM99k4 Sep 2026
- (Hijau) Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Perisian Adobe Bagi Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI 2 Buah Sekolah Menengah Kebangsaan Yang Melaksanakan Program Mata Pelajaran Vokasional (MPV) Rekabentuk Grafik Digital DI Bawah Jabatan Pendidikan Negeri Melaka Tahun 2026Jabatan Pendidikan Negeri MelakaMelaka5 Sep 2026
- (Hijau) Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Perkakasan Ict Bagi Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI 4 Buah Sekolah Menengah Kebangsaan Yang Melaksanakan Program Mata Pelajaran Vokasional (MPV) Produksi Multimedia Projek RMK13 RP1 DI Bawah Jabatan Pendidikan Negeri Melaka Tahun 2026Jabatan Pendidikan Negeri MelakaMelaka5 Sep 2026
- (Hijau) Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Perisian Adobe Bagi Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI 4 Buah Sekolah Menengah Kebangsaan Yang Melaksanakan Program Mata Pelajaran Vokasional (MPV) Produksi Multimedia Projek RMK13 RP1 DI Bawah Jabatan Pendidikan Negeri Melaka Tahun 2026Jabatan Pendidikan Negeri MelakaMelaka5 Sep 2026
- (Hijau) Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Perkakasan Ict Bagi Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI 16 Buah Sekolah Menengah Kebangsaan Yang Melaksanakan Program Mata Pelajaran Elektif Ikhtisas (Mpei) Grafik Komunikasi Teknikal DI Bawah Jabatan Pendidikan Negeri Melaka Tahun 2026Jabatan Pendidikan Negeri MelakaMelaka5 Sep 2026
- (Hijau) Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Peralatan Bagi Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI 4 Buah Sekolah Menengah Kebangsaan Yang Melaksanakan Program Mata Pelajaran Vokasional (MPV) Produksi Multimedia DI Bawah Jabatan Pendidikan Negeri Melaka Tahun 2026Jabatan Pendidikan Negeri MelakaMelaka5 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.