Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah 2 In 1 Arthroscopic Shaver X RF System Untuk Kegunaan Unit Ortopedik Hospital Jasin

Jabatan Kesihatan Negeri Melaka

Malaysian government tender in Melaka · closes 8 Sep 2026

Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM81k
Agensi
Jabatan Kesihatan Negeri Melaka
Kementerian
Kementerian Kesihatan
PTJ
Hospital Jasin
Jenis
Sebut Harga
Lokasi
Johor,Kedah,Kelantan,Melaka,Negeri Sembilan,Pahang,Pulau Pinang,Perak,Perlis,Selangor,Terengganu,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
No. Tender
QT260000000021730
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
8 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM69kRM164k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 59,421 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.