Sebut Harga Membekal, Menghantar Dan Menyerah Peripherally Inserted Central Venous Polyurethane Catheter 1FR/28G (Premicath) 20CM With Stylet & 30CM Without Stylet Ke Jabatan Farmasi Dan Bekalan, Hospital Enche' Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor Bagi Tempoh Satu (1) Tahun

Hospital Enche Besar Hajjah Khalsom

Malaysian government tender in Johor · closes 9 Sep 2026

Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM164k
Agensi
Hospital Enche Besar Hajjah Khalsom
PTJ
Hospital Enche Besar Hajjah Khalsom
Jenis
Sebutharga
Lokasi
Johor,Melaka,Negeri Sembilan,Selangor,W.P. Kuala Lumpur
No. Tender
QT260000000025942
Sumber
ePerolehan
Tarikh buka
2 Sep 2026
Tarikh tutup
9 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM99kRM286k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 76,924 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

Terbuka

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.