Sebut Harga Membekal, Menghantar Dan Mentauliah Troli Diet Ke Hospital Raja Perempuan Zainab II, Kota Bharu Bagi Tahun 2026

JKN Kelantan Hospital Raja Perempuan Zainab 11 Kota Bahru Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan

Malaysian government tender in Kelantan · closes 9 Sep 2026

Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM86k
Agensi
JKN Kelantan Hospital Raja Perempuan Zainab 11 Kota Bahru Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
PTJ
JKN Kelantan Hospital Raja Perempuan Zainab 11 Kota Bahru Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
Jenis
Sebutharga
Lokasi
Johor,Kedah,Kelantan,Melaka,Negeri Sembilan,Pahang,Perak,Perlis,Pulau Pinang,Selangor,Terengganu,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
No. Tender
QT260000000024327
Sumber
ePerolehan
Tarikh buka
2 Sep 2026
Tarikh tutup
9 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM70kRM172k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 61,154 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

Bumiputra

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.