Sebut Harga Membekal Dan Menghantar Ubat Ceftazidime 2G & Avibactam 0.5G Injection DI Jabatan Farmasi Hospital Sultanah Bahiyah, Kedah Untuk Tempoh Dua (2) Tahun
Jabatan Kesihatan Negeri Kedah
Malaysian government tender in Kedah · closes 8 Sep 2026
Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM130k
- Agensi
- Jabatan Kesihatan Negeri Kedah
- Kementerian
- Kementerian Kesihatan
- PTJ
- JKN Kedah Hospital Alor Setar Unit Pentadbiran/ Kewangan/Pengurusan
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- Kedah,Pulau Pinang,Perak,Selangor,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
- No. Tender
- QT260000000019343
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM88k–RM226k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 70,185 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebut Harga Membekal Dan Menghantar Item Perubatan Pakai Buang High Efficiency Leucocyte Removal Filter For Blood (1 Unit) DI Jabatan Farmasi Hospital Sultanah Bahiyah, Kedah Untuk Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri KedahKedah1 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal Dan Menghantar Item Perubatan Pakai Buang High Efficiency Leucocyte Removal Filter For Blood (2 Unit) DI Jabatan Farmasi Hospital Sultanah Bahiyah, Kedah Untuk Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri KedahKedah1 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal, Menghantar, Menguji, Dan Mentauliah 8 Unit Defiibrillator Machine DI Jabatan Kecemasan Dan Trauma Hospital Sultan Abdul Halim, Sungai Petani, KedahJabatan Kesihatan Negeri KedahKedah2 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal Dan Menghantar Peralatan Dan Radas Makmal Kimia DI Sekolah Menengah Kebangsaan Bohor Jaya, Mukim Bohor, Langkawi Tahun 2026Jabatan Pendidikan Negeri KedahKedah2 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal Dan Menghantar Cysteamine Bitartrate 150MG Capsule DI Jabatan Farmasi Hospital Sultan Abdul Halim, Sungai Petani, Kedah Untuk Tempoh Dua Belas (12) BulanJabatan Kesihatan Negeri KedahKedah2 Sep 2026
- Membekal,Menghantar,Memasang Dan Menguji Lari Smart TV DI Institut Pendidikan Guru Kampus DarulamanInstitut Pendidikan Guru MalaysiaKedah2 Sep 2026
- Sebutharga Membekal Dan Menghantar Bromhexine HCL 4MG/2ML Injection DI Jabatan Farmasi Hospital Sultan Abdul Halim, Sungai Petani, Kedah Untuk Tempoh Dua Puluh Empat (24) BulanJabatan Kesihatan Negeri KedahKedah2 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Perkakasan Ict Bagi Projek Naik Taraf Dan Pembangunan Klinik Baharu Negeri Kedah DI PKD LangkawiJabatan Kesihatan Negeri KedahKedah2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.