Sebut Harga Kerja Penebangan Pokok Casuarina Equisetifolia (Pokok Rhu) Dan Pokok Terminalia Mantaly (Pokok Bucida) Dan Kerja-Kerja Berkaitan DI Persiaran Gurney Tahun 2026, Daerah Timur Laut, Pulau Pinang

Majlis Bandaraya Pulau Pinang

Malaysian government tender in Penang · closes 7 Sep 2026

Tutup 7 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Gred G2
Agensi
Majlis Bandaraya Pulau Pinang
Jenis
Sebutharga
No. Tender
MBPP.S.NO.167/2026(K)
Sumber
PENANG
Tarikh buka
17 Ogos 2026
Tarikh tutup
7 Sep 2026
Harga dokumen
RM10

Syarat kelayakan

Dibuka untuk: Semua. Gred CIDB: G2. Pengkhususan CIDB: CE14

Catatan

1. Sebut harga ini adalah dipelawa daripada kontraktor-kontraktor Gred G2 yang berdaftar dengan Lembaga Pembangunan Industri Pembinaan Di Negeri Pulau Pinang serta yang dimiliki sepenuhnya oleh rakyat Malaysia dan masih dibenarkan untuk menyertai sebut harga. 2. Taklimat adalah diwajibkan bagi semua penyebut harga yang memasuki sebut harga ini. Kehadiran penyebut harga yang terdiri daripada pemilik syarikat akan direkodkan. Kegagalan pemilik syarikat menghadiri taklimat ini akan menyebabkan syarikat berkenaan tidak berkelayakan untuk dipertimbangkan bagi menyertai sebut harga ini. Wakil adalah tidak dibenarkan. 3. Syarikat perlu berdaftar dengan Sistem Perolehan Kerajaan Negeri Pulau Pinang melaluilaman web ep.penang.gov.my untuk menyertai sebutharga. Dokumensebuthargadijualsecara 'on-line' melaluilaman web tersebut dan perludibelisertadimuatturun (download) melaluiakaunPerolehan masing-masing sebagaipengesahanpembelian. 4. Dokumen meja boleh dilihat di Kaunter Urusetia Sebut Harga, Jabatan Khidmat Pengurusan, Paras 17, KOMTAR pada waktu pejabat. [9.00 pagi – 4.00 petang]. 5. Dokumen sebut harga yang telah dilengkapkan hendaklah dimasukkan ke dalam Peti Sebut harga yang terletak di Ruang Legar Kaunter Bersepadu Majlis Bandaraya Pulau Pinang (MBPP), Paras 3, KOMTAR, Pulau Pinang sebelum jam 11.00 pagi pada tarikhtutup yang berkenaan. Pertimbangan tidak akan diberi kepada sebut harga yang lewat diterima. 6. Syarikat yang menyertai sebut harga diwajibkan melengkapkan Surat Akuan Pembida dan Surat Akuan Oleh Syarikat yang berdaftardengan Kementerian Kewangan/ Lembaga Pembangunan Industri Pembinaan Malaysia (CIDB) Di Negeri Pulau Pinang. 7. Syarikat dikehendaki menyemak status tunggakan di dalam aplikasi PEARL. Sekiranya terdapat tunggakan, pihak syarikat hendaklah menjelaskan tunggakan tersebut dan kegagalan berbuat demikian menyebabkan syarikat tidak layak untuk ditawarkan. 8. Salinan Sijil Perakuan Pendaftaran Kontraktor (PPK), Sijil Perolehan Kerja Kerajaan (SPKK) daripada Lembaga Pembangunan Industri Pembinaan (CIDB), Sijil Pematuhan Cukai (Tax Compliance Certificate – TCC) serta Sijil Pendaftaran Sistem Perolehan Negeri Pulau Pinang (sysP) hendaklah wajib disertakan bersama dengan dokumen sebut harga. 9. Majlis tidak terikat untuk menerima sebut harga yang paling terendah harganya atau sebarang sebut harga.

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.