Sebut Harga Kerja-Kerja Penyelenggaraan Perabot Taman Dan Lain-Lain Yang Berkaitan DI Kawasan Lapang Dan Taman Rekreasi Awam Seluruh Seberang Perai Untuk Tempoh Satu (1) Tahun
Majlis Bandaraya Seberang Perai
Malaysian government tender in Penang · closes 15 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Majlis Bandaraya Seberang Perai
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- S1626022
- Sumber
- PENANG
- Tarikh buka
- 28 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 15 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM20
Syarat kelayakan
Dibuka untuk: Semua. Gred CIDB: G2. Pengkhususan CIDB: CE14, CE21
Catatan
Sebut harga ini adalah dipelawa daripada kontraktor-kontraktor tempatan yang berdaftar dengan Lembaga Pembangunan Industri Pembinaan Malaysia (LPIPM/CIDB) bagi negeri Pulau Pinang, mempunyai Sijil Perolehan Kerajaan (SPKK) dan berdaftar di bawah gred dan kategori yang berkaitan sahaja (sekiranya tempoh sah laku kurang daripada dua (2) bulan, surat pembaharuan kepada CIDB hendaklah disertakan) & masih dibenarkan menyertai sebut harga seperti berikut: Kontraktor-kontraktor hendaklah berdaftar dengan Sistem Perolehan Kerajaan Negeri Pulau Pinang (sysP) melalui laman web ep.penang.gov.my dan telah disahkan sijil pendaftaran melalui mana-mana agensi adalah layak menyertai sebut harga ini. Dokumen Sebut Harga adalah dijual secara on-line melalui laman web tersebut. Sebut harga akan ditutup pada tarikh seperti di atas jam 12.00 tengah hari. Penghantaran dokumen sebut harga adalah secara atas talian melalui Sistem Perolehan Bersepadu (SPB) MBSP. Kontraktor dikehendaki mendaftar melalui pautan https://ep.mbsp.gov.my. Sebarang penghantaran dokumen secara fizikal tidak akan dinilai oleh pihak MBSP dan untuk pertanyaan lanjut berkaitan sistem, sila hubungi pegawai yang bertanggungjawab di talian 04-5497715. Pihak MBSP tidak akan terikat untuk menerima sebut harga yang terendah atau sebarang sebut harga.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Kerja-Kerja Pembaikan Dan Naiktaraf Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Lobi Lif Tingkat 25, Komtar, Daerah Timur Laut, Negeri Pulau PinangPej. Setiausaha Kerajaan NegeriPulau Pinang1 Sep 2026
- Sebut Harga Kerja-Kerja Pembaikan Jalan, Menampal Jalan Dan Kerja Berkaitan DI Kawasan Parlimen Permatang Pauh (P44), Seberang Perai Tengah Bagi Tempoh Dua (2) TahunMajlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang1 Sep 2026
- Sebut Harga Kerja-Kerja Pembaikan Jalan, Menampal Jalan Dan Kerja Berkaitan DI Kawasan Berapit (N13) Dan Dun Perai (N16), Seberang Perai Tengah Bagi Tempoh Dua (2) TahunMajlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang1 Sep 2026
- Sebut Harga Kerja-Kerja Pembaikan Jalan, Menampal Jalan Dan Kerja Berkaitan DI Kawasan Dun Padang Lallang (N15) Dan Dun Bukit Tengah (N17) Seberang Perai Tengah Bagi Tempoh Dua (2) TahunMajlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang1 Sep 2026
- Cadangan Projek Blue-Green Corridor, DI Jalan Padang Kota Lama Dan Menaik Taraf Lebuh Duke, Sebahagian Jalan Tun Syed Sheh Barakbah, George Town, Daerah Timur Laut, Pulau Pinang Melalui Projek Nature-Based Climate Adaptation Programme For The Urban Areas Of Penang Island, Malaysia.Majlis Bandaraya Pulau PinangPulau Pinang1 Sep 2026
- Sebut Harga Untuk Kerja-Kerja Penyenggaraan Longkang, Jalan Dan Kerja-Kerja Lain Yang Berkaitan Di Jalan Sungai Bakau Baharu Serta Kawasan Sekitarnya Daerah Seberang Perai Selatan Pulau PinangJabatan Kerja RayaPulau Pinang1 Sep 2026
- Sebut Harga Kerja-Kerja Menaik Taraf Tandas Awam Dan Kerja Berkaitan DI Pasar Awam Sri Bandar, Butterworth, Seberang Perai UtaraPihak Berkuasa TempatanPulau Pinang1 Sep 2026
- Cadangan Skim Penambahbaikan Trafik DI Taman Perindustrian Bayan Lepas, Mukim 12, Bayan Lepas, Daerah Barat Daya, Pulau Pinang.Perbadanan Pembangunan Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.