Sebut Harga Jabatan Farmasi, HKL - Membekal Dan Menghantar Extracorporeal Disposable Kit For Continuous Renal Replacement Therapy (CRRT) Type A Bagi Kegunaan Jabatan Nefrologi

Hospital Kuala Lumpur

Malaysian government tender in Pahang · closes 15 Sep 2026

Tutup 15 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM1000k
Agensi
Hospital Kuala Lumpur
Kementerian
Kementerian Kesihatan
PTJ
Jabatan Farmasi
Jenis
Sebut Harga
Lokasi
Selangor,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
No. Tender
QT260000000022434
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
15 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM365kRM486k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 24,536 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.