Sebut Harga Bekalan Sistem Kamera TV Litar Tertutup (CCTV) Untuk Menara Bandaraya MBSP Dan Aset-Aset Lain Majlis Bandaraya Seberang Perai
Majlis Bandaraya Seberang Perai
Malaysian government tender in Penang · closes 17 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Majlis Bandaraya Seberang Perai
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- S2426001
- Sumber
- PENANG
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 17 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM20
Syarat kelayakan
Dibuka untuk: Bumiputera. Taraf: Bumiputera. Kod bidang MOF: 120401, 210103, 210104
Catatan
Sebut harga ini adalah dipelawa daripada pembekal-pembekal tempatan bertaraf Bumiputera ( Negeri Pulau Pinang) yang berdaftar dengan Kementerian Kewangan Malaysia di bawah bidang atau sub bidang yang berkaitan sahaja dan masih dibenarkan menyertai sebut harga seperti berikut: Pembekal-pembekal hendaklah berdaftar dengan Sistem Perolehan Kerajaan Negeri Pulau Pinang (sysP) melalui laman web ep.penang.gov.my dan telah disahkan sijil pendaftaran melalui mana-mana agensi adalah layak menyertai sebut harga ini. Dokumen Sebut harga adalah dijual secara on-line melalui laman web tersebut. Sebut harga akan ditutup pada tarikh seperti di atas jam 12.00 tengah hari. Penghantaran dokumen sebut harga adalah secara atas talian melalui Sistem Perolehan Bersepadu (SPB) MBSP. Kontraktor dikehendaki mendaftar melalui pautan https://ep.mbsp.gov.my. Sebarang penghantaran dokumen secara fizikal tidak akan dinilai oleh pihak MBSP dan untuk pertanyaan lanjut berkaitan sistem, sila hubungi pegawai yang bertanggungjawab di talian 04-5497715. Pihak MBSP tidak akan terikat untuk menerima sebut harga yang terendah atau sebarang sebut harga.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Sodium CL, Sodium Ace, Malic Acid, Calcium CL, Potassium CL, Magnesium CL; 500ML IV Solution Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Sodium Chloride 0.9% 1000ML Irrigation Soln Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Sodium Phenylbutyrate Powder Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Zanubrutinib 80MG Hard Capsules Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Eculizumab 300MG/30ML Injection Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Brentuximab Vedotin 50 MG Powder For Injection Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal Ujian Pantas Denggi NS1, Igm & Igg Ke Hospital Pulau Pinang, Hospital Seberang Jaya, Hospital Bukit Mertajam, Hospital Kepala Batas, Hospital Sungai Bakap Dan Hospital Balik Pulau Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Tezepelumab 210 MG Solution For Injection In Pre-Filled Pen/Syringe Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.