Sebut Harga Bagi Perkhidmatan Menyediakan Kemudahan Electronic Timing System And Services Bagi Tujuan Kejohanan Olahraga MSSM Tahun 2026
Jabatan Pendidikan Negeri Pahang
Malaysian government tender in Pahang · closes 9 Sep 2026
Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM161k
- Agensi
- Jabatan Pendidikan Negeri Pahang
- PTJ
- Jabatan Pendidikan Negeri Pahang
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Johor,Kedah,Kelantan,Melaka,Pahang,Negeri Sembilan,Perak,Perlis,Pulau Pinang,Selangor,Terengganu,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
- No. Tender
- QT260000000026824
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM112k–RM348k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 7,421 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Penyumberluaran (Outsourcing) Pesakit Bagi Pemeriksaan Magnetic Resonance Imaging (Mri) Bagi Tempoh Satu (1) Tahun DI Jabatan Radiologi Hospital Tengku Ampuan Afzan, Kuantan, PahangHospital Tengku Ampuan Afzan, KuantanPahangRM345k9 Sep 2026
- [Hijau] Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Seluruh Kawasan Dalam Dan Luar Bangunan Termasuk Kerja-Kerja Landskap DI Kompleks Sukan Jerantut, Pahang Bagi Tempoh Dua Puluh Dua (22) Bulan.Jabatan Belia Dan Sukan Negeri PahangPahangRM456k9 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Berjadual Dan Pembaikan Kenderaan Berat Melebihi Tiga Tan Serta Kerja Kerja Berkaitan DI Universiti Teknologi Mara Cawangan Pahang Bagi Tempoh Satu (1) TahunUniversiti Teknologi Mara (Uitm) - JengkaPahang10 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Kawalan Keselamatan Bersenjata Api Dan Tanpa Senjata Api DI Jabatan Kastam Diraja Malaysia PTJ Muar, Johor Bagi Tempoh 24 BulanJabatan Kastam Diraja Malaysia, Stesen MuarJohorRM1.1M2 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Penyelenggaraan Landskap (Memotong Rumput) Klinik Kesihatan Luar Bandar DI Bawah Seliaan Pejabat Kesihatan Bahagian KapitJKN Sarawak Pejabat Kesihatan Bahagian Kapit UnitSarawakRM336k2 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Agensi Kutipan Hutang (Akh) Bagi Penerima Tajaan Pendidikan Jabatan Perkhidmatan Awam (Jpa) Untuk Tempoh 36 BulanJabatan Perkhidmatan Awam - Ibu PejabatRM7.1M2 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyelenggaraan Pembersihan Kawasan Taman Lazenda Villa 3 Dan Taman Sec Rancha-Rancha Serta Perkhidmatan Berkaitan Untuk Perbadanan Labuan Bagi Tempoh 24 BulanPerbadanan LabuanW.P. Labuan2 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Kawasan, Bangunan Dan Penyelenggaraan Landskap DI Pejabat Kesihatan Daerah Kapit Untuk Tempoh Dua (2) TahunJKN Sarawak Pejabat Kesihatan Bahagian Kapit UnitSarawakRM183k2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.