Sebut Harga Bagi Perkhidmatan Membekal 'Heparinised Capillary Tube' Bagi Ujian 'Blood Gas' DI Hospital Wanita Dan Kanak-Kanak Sabah Untuk Tempoh Tiga (3) Tahun
Jabatan Kesihatan Negeri Sabah
Malaysian government tender in Sabah · closes 8 Sep 2026
Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM238k
- Agensi
- Jabatan Kesihatan Negeri Sabah
- Kementerian
- Kementerian Kesihatan
- PTJ
- Hospital Wanita Dan Kanak-Kanak Sabah Unit Pentadbiran / Kewangan / Pengurusan
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- Johor,Kedah,Kelantan,Melaka,Negeri Sembilan,Pahang,Pulau Pinang,Perak,Perlis,Selangor,Terengganu,Sabah,Sarawak,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Labuan,Wilayah Persekutuan Putrajaya
- No. Tender
- QT260000000026555
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM125k–RM345k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 72,298 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Bahan Mentah Baik Pulih Sivil Dan Lekapan Elektrik Tea Room, Awning Stor Senjata Dan Billboard Padang Kawad MK 5 BGDTentera Darat (TDM)Sabah1 Sep 2026
- [Fta(CPTPP)] Penggantian Bot Ronda Rigid Hull Fender Boat (RHFB) Untuk Kegunaan Pasukan Gerakan Am Briged Sabah Maklumat Lanjut Sila Layari Laman Sesawang: HTTPS://Myprocurement.Treasury.Gov.MY/Iklan/Tender Dan HTTPS://WWW.Eperolehan.Gov.MY/Quotation-Tender-Notice [Tawaran Petender Dibenarkan Dalam BM/Bi] [KDN/PL 47/2026-PT]Kementerian Dalam NegeriSabah1 Sep 2026
- Bahan Mentah Penginapan Bujang, Pejabat Ketua Staf, CWG 105 DBK, Tandas Vip JP&P 12, Bangunan JP&P8-11, Rkat C Mod Dam Wisma Perwira Sementara Kem 5 BGDTentera Darat (TDM)Sabah1 Sep 2026
- Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Ubat Letermovir 240MG Film-Coated Tablet DI Jabatan Farmasi, Hospital Queen Elizabeth Untuk Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri SabahSabah2 Sep 2026
- Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Ubat Gilteritinib 40 MG Tablet DI Jabatan Farmasi, Hospital Queen Elizabeth Untuk Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri SabahSabah2 Sep 2026
- Pembekalan Pelbagai Coolant Bagi Kapal Dan Bot Mawilla 2 Tahun 2026 (SH/Ald2/KB1/08/26)Tentera Laut Diraja Malaysia (TLDM)Sabah2 Sep 2026
- Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Ubat Avatrombopag Maleate 20MG Tablet DI Jabatan Farmasi, Hospital Queen Elizabeth Untuk Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri SabahSabah2 Sep 2026
- Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Ubat Ciclosporin 0.05% Ophthalmic Emulsion (0.4ML/Amp) DI Jabatan Farmasi, Hospital Queen Elizabeth Untuk Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri SabahSabah2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.