Sebut Harga Bagi Perkhidmatan Kerja - Kerja Menyewa, Memasang, Mengoperasikan Dan Membuka Semula Peralatan Sistem Pembesar Suara Dan Sistem Lampu Pentas Termasuk Kerja - Kerja Berkaitan Sempena Malaysia International Craft Fair Micf 2026 DI Kompleks Kraf Kuala Lumpur
Perbadanan Kemajuan Kraftangan Malaysia
Malaysian government tender in Kuala Lumpur · closes 9 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Perbadanan Kemajuan Kraftangan Malaysia
- Kementerian
- Kementerian Pelancongan, Seni Dan Budaya
- PTJ
- Perbadanan Kemajuan Kraftangan Malaysia
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- W.P. Kuala Lumpur
- No. Tender
- PKKM/SKD/S/51/2026
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM10
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 34,642 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN MOF
Catatan
WAKTU PEMBELIAN DOKUMEN :- ISNIN HINGGA KHAMIS : 8.30 PAGI - 12.45 TENGAH HARI 2.00 PETANG - 4.30 PETANG JUMAAT: 8.30 PAGI - 12.00 TENGAH HARI 2.45 PETANG - 4.30 PETANG
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Dan Perisian Backup Server DI Institut Sosial Malaysia Bagi Tempoh 24 BulanInstitut Sosial MalaysiaW.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Cadangan Perolehan Perkhidmatan Sokongan Dan Penyelenggaraan Perkakasan Server Bagi Debt Management System (DMS)Majlis Amanah Rakyat (Mara)W.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Perkhidmatan Pembersihan Saluran Dan Lurang Kumbahan Serta Initial Cleaning DI Kompleks Pasukan Simpanan Persekutuan (PSP) Cheras, Kuala LumpurPolis Diraja MalaysiaW.P. Kuala Lumpur3 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Dekontaminasi Kulat Dan Kerja Berkaitan DI Tingkat 11, Bangunan Pra Klinikal Fakulti Perubatan Ukm Kampus Kuala LumpurUniversiti Kebangsaan Malaysia (Ukm)W.P. Kuala LumpurRM180k3 Sep 2026
- Perkhidmatan Perlindungan Insurans Berkelompok Bagi Tempoh Satu (1) Tahun DI Lembaga Pembangunan Seni Visual Negara.Lembaga Pembangunan Seni Visual NegaraW.P. Kuala LumpurRM580k4 Sep 2026
- Perkhidmatan Pelupusan Barang-Barang Eksibit Secara Bermasa (Bila Perlu) Bagi Tempoh 36 Bulan JKDM LtaklJabatan Kastam Diraja MalaysiaW.P. Kuala Lumpur4 Sep 2026
- Tender Tawaran Perkhidmatan Kawalan Keselamatan Tanpa Senjata Api DI Hospital Kuala Lumpur Bagi Tempoh Tiga Puluh Enam (36) BulanHospital Kuala LumpurW.P. Kuala Lumpur4 Sep 2026
- Perkhidmatan Kawalan Keselamatan Bersenjata Api DI Bangunan Kompleks Kastam Kargo JKDM (Ltakl) Secara Bermasa (Berjadual) Selama 12 Bulan Untuk Tahun 2026Jabatan Kastam Diraja MalaysiaW.P. Kuala Lumpur5 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.