Sebut Harga Bagi Pembaharuan Lesen Peralatan Sokongan Peralatan Hyper-Converged Infrastructure (Hci) Suruhanjaya Koperasi Malaysia

Kementerian Pembangunan Usahawan Dan Koperasi

Malaysian government tender in Kuala Lumpur · closes 17 Sep 2026

Tutup 17 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Pendaftaran MOF
Nilai indikatif
RM370k
Agensi
Kementerian Pembangunan Usahawan Dan Koperasi
Kementerian
Kementerian Pembangunan Usahawan Dan Koperasi
PTJ
Suruhanjaya Koperasi Malaysia (SKM)
Jenis
Sebutharga
Lokasi
W.P. Putrajaya,Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur,Selangor
No. Tender
S012/2026
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
2 Sep 2026
Tarikh tutup
17 Sep 2026
Harga dokumen
RM10

Harga pasaran tender serupa

RM166kRM390k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 59,053 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

BERDAFTAR DENGAN MOF

Catatan

UNTUK KETERANGAN LEBIH LANJUT BERKAITAN TAWARAN SEBUT HARGA/TENDER MOHON LAYARI LAMAN SESAWANG WWW.SKM.GOV.MY

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.