Sebut Harga Bagi Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Serta Memberi Latihan Penggunaan Peralatan Uv-Vis-Nir Untuk, Jabatan Biosains, Fakulti Sains, Blok T02, Universiti Teknologi Malaysia, Johor Bahru
Universiti Teknologi Malaysia
Malaysian government tender in Johor · closes 15 Sep 2026
Tutup 15 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Pendaftaran MOF
- Agensi
- Universiti Teknologi Malaysia
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- SHJ062026000043/JBUTM/04(FS)
- Sumber
- NETS-UTM
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 15 Sep 2026
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebutharga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Peralatan Ict DI Fakulti Sains Pendidikan Dan Teknologi, Universiti Teknologi Malaysia, Johor BahruUniversiti Teknologi MalaysiaJohor1 Sep 2026
- Kerja Membina Dan Menaiktaraf Ruang Sedia Ada Kepada Dapur Siswa Madani DI Masjid Sultan Ismail Blok A02, Arked Perdana Blok U02 Dan Arked KRP Blok G01, Universiti Teknologi Malaysia, Johor Bahru, JohorUniversiti Teknologi MalaysiaJohor3 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Melatih 3 Unit Uv-Vis Spectrometer Untukfakulti Sains, Universiti Teknologi Malaysia, Johor BahruUniversiti Teknologi MalaysiaJohor15 Sep 2026
- Cadangan Membekal Dan Menghantar Custom Lanyard Dan Id Card Holder Bagi Tujuan Pendaftaran Pelajar Dan Staf DI Unikl Mitec JohorUniversiti Kuala LumpurJohor1 Sep 2026
- Perkhidmatan Kebersihan Bangunan, Kawasan Dan Penyelenggaraan Landskap DI Institut Latihan Kementerian Kesihatan Malaysia Batu Pahat (Kejururawatan), Pusat Latihan Amali (Pla) Kluang Dan Pla Muar Bagi Tempoh 34 BulanKementerian KesihatanJohor1 Sep 2026
- Kerja-Kerja Naik Taraf Dan Pembaikan Sistem Kumbahan DI MPC Wilayah Selatan, Johor Bahru, JohorPerbadanan Produktiviti Malaysia (MPC)Johor1 Sep 2026
- Melebar Dan Menaiktaraf Jalan Dan Perparitan DI Persimpangan Kangkar Senanga (J23) Muar-Labis (J32) Serta Lain-Lain Kerja Yang Berkaitan DI Muar, Johor.Negeri JohorJohorRM1.5M1 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Satu (1) Unit Kenderaan Van Jenazah DI Hospital Pasir Gudang, JohorKementerian KesihatanJohor1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.